Иpлaндия – Образователни и учебно-тренировъчни услуги – LI3747C Request to Participate in a Panel for the Provision of eBooks to the Education and Training Boards (ETBs) network of schools and centres
Описание
Едукационните и обучаващите съвети (ETBs) издават Заявка за участие в панел за осигуряване на електронни книги за мрежата от училища и центрове на Едукационните и обучаващите съвети (ETBs). Едукационните и обучаващите съвети (ETBs) са правни власти, които са отговорни за образованието и обучението, работата с младежи и различни други функции. Бившите Вокейшънъл Едукейшън Комитис (VECs), ETBs управляват и експлоатират средни училища, колежи за допълнително образование, многонационални общностни национални училища и разнообразие от центрове за образование на възрастни, допълнително образование и обучение, които предоставят образователни и обучаващи програми. Има 16 Едукационни и обучаващи съвети, които управляват и експлоатират над 700 образователни и обучаващи места, включително: • 260+ средни училища (списъкът на училищата и центровете може да бъде намерен на http://www.etbi.ie/) • около 450 образователни и обучаващи центрове • 19 Обучаващи центрове • 27 Общностни национални училища Училищата на ETB ще консултират членовете на панела и ще изберат най-подходящия член/членове на базата на следните критерии: 1. Подходящият предложен eBook към учебната програма. 2. Обслужване на клиенти и поддръжка 3. Способност за масова доставка/прехвърляне на меки копия на книги в устройствата на студентите 4. Крайна цена Квалифициране за панел не означава присъждане на договор, нито показва, че някой договор ще бъде присъден.
Кодове CPV
Документи и подаване
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Свързани поръчки
Írország – Oktatási és képzési szolgáltatások – CFT to establish a single suppler Framework Agreement For the Provision of a Masters in Software Design with Artificial Intelligence
Technology Ireland ICT SkillnetИрландияEducation and training servicesHigher education servicesAdult and other education servicesКрайна дата в 6 дниПубликувано на 26.08.2026 г.
Írország – Felsőoktatási szolgáltatások – PIF 308/26 Single Operator Framework Concession for Academic Gowning Services for Atlantic Technological University
Atlantic Technological UniversityИрландияHigher education servicesSpecial clothing and accessoriesSpecial clothingКрайна дата в 24 дниПубликувано на 26.08.2026 г.
Írország – Egyetemi szintű felnőttoktatási szolgáltatások – RFT for the Provision of a Single Academic Partner for Officer Education Pathways Courses
Irish Defence Forces_1144ИрландияAdult-education services at university levelManagement training servicesPersonal development training servicesКрайна дата в 19 дниПубликувано на 24.08.2026 г.
Írország – Oktatási és képzési szolgáltatások – Call for Tender (CFT) for The Provision of Contracted Training Services for Cork Education and Training Board (Cork ETB) in Seven (7) Lots
Cork Education and Training BoardИрландияEducation and training servicesHigher education servicesAdult and other education servicesКрайна дата в 21 дниПубликувано на 24.08.2026 г.