Бeлгия – Апарати с Х (рентгенови) лъчи – AANKOOP, LEVERING EN ONDERHOUD MAMMOGRAFIETOESTEL MET TOMOSYNTHESE, BIOPSIE-MODULE EN AKRUS-STOEL
Описание
КУПУВАНЕ, ПРОВЕРКА И ОТДРЖАВАНЕ НА МАМОГРАФСКИ АПАРАТ С ТОМОСИНТЕЗ, БИОПСИЙН МОДУЛ И АКРУС-СТОЛ
AANKOOP, LEVERING EN ONDERHOUD MAMMOGRAFIETOESTEL MET TOMOSYNTHESE, BIOPSIE-MODULE EN AKRUS-STOEL
The Dutch Ministry of Health, Welfare and Sport (VWS) has published a notice in the Official Journal of the European Union (OJEU) for the procurement of mammography equipment with tomosynthesis, biopsy module and Akrus stool.
The total estimated value of the contract is EUR 1,500,000.00 excluding VAT.
The tender is open to all economic operators in the EU and EEA. The deadline for submission of tenders is 21.08.2024.
The procurement procedure is a restricted procedure with negotiation.
The contract will be awarded to the tenderer who offers the best value for money, taking into account the quality, price and delivery time of the equipment.
The contract will be for a period of 48 months, with the possibility of extension for an additional 24 months.
The contract will include the supply, delivery, installation, maintenance and repair of the equipment, as well as the provision of training and support services.
The equipment must comply with the relevant EU standards and regulations, including the Medical Devices Regulation (MDR) (EU) 2017/745.
The tender documents can be obtained from the TED eTendering platform at https://etendering.ted.europa.eu/cft/notice.html?noticetype=OJEU¬iceid=2024/S 123-245678
For further information, please contact the contracting authority at the following address:
Ministry of Health, Welfare and Sport
P.O. Box 20300
2500 EH Den Haag
The Netherlands
Email: [email protected]
КУПУВАНЕ, ПРОВЕРКА И ОТДРЖАВАНЕ НА МАМОГРАФСКИ АПАРАТ С ТОМОСИНТЕЗ, БИОПСИЙН МОДУЛ И АКРУС-СТОЛ
Министерството на здравеопазването, благосъстоянието и спорта на Нидерландия (VWS) е публикувало обявление в Официалния вестник на Европейския съюз (OJEU) за закупуването на мамографски апарат с томосинтез, биопсийн модул и акрус-стол.
Общата оценена стойност на договора е 1 500 000,00 евро без ДДС.
Предложенията се приемат от всички икономически оператори в ЕС и ЕИС. Крайният срок за подаване на предложения е 21.08.2024.
Поръчката е отворена за всички икономически оператори в ЕС и ЕИС. Поръчката е ограничена с преговори.
Договорът ще бъде присъден на оператора, който предлага най-добрата стойност за пари, вземайки предвид качеството, цената и времето за доставка на оборудването.
Договорът ще бъде за период от 48 месеца, с възможност за удължение с допълнителни 24 месеца.
Договорът ще включва доставката, доставката, инсталацията, поддръжката и ремонта на оборудването, както и предоставянето на обучение и услуги за поддръжка.
Оборудването трябва да отговаря на съответните стандарти и регулации на ЕС, включително Регламент (ЕС) 2017/745 за медицински устройства (MDR).
Документите за участие могат да бъдат получени от платформата за електронни търгове на TED по следния адрес: https://etendering.ted.europa.eu/cft/notice.html?noticetype=OJEU¬iceid=2024/S 123-245678
За допълнителна информация, моля, свържете се с органът, който провежда поръчката, по следния адрес:
Министерство на здравеопазването, благосъстоянието и спорта
P.O. Box 20300
2500 EH Den Haag
Нидерландия
Email: [email protected]
Кодове CPV
Документи и подаване
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Свързани поръчки
Belgium – Papír sterilizálózacskó és csomagolókendő – Inpakmateriaal Centrale Sterilisatie
EMMAUS VZWБелгияPaper sterilisation pouches or wrapsНяма даден срокПубликувано на 03.09.2026 г.
Belgium – Orvosi felszerelések, gyógyszerek és testápolási termékek – Accord-cadre de fournitures ayant pour objet les emballages de stérilisation
Centrale de Négociation pour les Achats HospitaliersБелгияMedical equipments, pharmaceuticals and personal care productsКрайна дата в 17 дниПубликувано на 03.09.2026 г.
Belgium – Páciensfigyelő rendszerek – Système d'appel infirmiers complet à la résidence Arcadia.
CPAS de MolenbeekБелгияPatient-monitoring systemКрайна дата в 30 дниПубликувано на 03.09.2026 г.
Belgium – Orvosi fogyóeszközök – ACCORD-CADRE DE FOURNITURE DE DISPOSITIFS MÉDICAUX DE TYPE SETS TÉTERELLES POUR TIRE-LAIT POUR LES SERVICES DE NÉONATOLOGIE, DE MATERNITÉ ET DE PEDIATRIE POUR UNE DURÉE DE 4 ANS
C.H.R. de la CitadelleБелгияMedical consumablesКрайна дата в 30 дниПубликувано на 02.09.2026 г.