Фpaнция – Застрахователни услуги – Prestations de services d'assurance pour les besoins de la Ville et du CCAS de Décines-Charpieu
Описание
Този договор се отнася за услуги по осигуряване (6 лота). Договорът се пуска в група за поръчка между Община DECINES-CHARPIEU и нейният CCAS. Координаторът е Община DECINES-CHARPIEU. Този договор се съставя по процедурата на отворен търг съгласно разпоредбите на статиите L2124-1, L2124-2, R2124-1, R. 2124-2-1° и R. 2161-2 до R. 2161-5 от Кодекса за обществените поръчки. Договорът се заключва за срок от 4 години, от 1 януари 2027 г. в 00:00 (или по-късно, в зависимост от датата на уведомяване за договора) и приключва на 31 декември 2030 г.
Кодове CPV
Документи и подаване
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Свързани поръчки
Franciaország – Biztosítási szolgáltatások – Marché de services d'assurance
GCSMS - LES EHPAD PUBLICS DU VAL DE MARNEФранцияInsurance servicesLiability insurance servicesLegal expenses insurance servicesКрайна дата в 33 дниПубликувано на 03.09.2026 г.
Franciaország – Biztosítási szolgáltatások – Marché d'Assurances DO/CCRD du projet neuf de la Cité Scolaire Internationale de Gonesse
REGION ILE-DE-FRANCEФранцияInsurance servicesНяма даден срокПубликувано на 03.09.2026 г.
Franciaország – Biztosítási szolgáltatások – Prestations de services d'assurances
BRESTPORTФранцияInsurance servicesDamage or loss insurance servicesLiability insurance servicesКрайна дата в 7 дниПубликувано на 03.09.2026 г.
Franciaország – Biztosítási szolgáltatások – Prestations de services d’assurances
Commune de Saint-RenanФранцияInsurance servicesProperty insurance servicesLiability insurance servicesКрайна дата в 36 дниПубликувано на 03.09.2026 г.