Фpaнция – Услуги по даване под наем на камиони с водач – Prestations de location de véhicules avec chauffeurs livreurs pour le transport et la livraison des repas à destination des enfants des écoles de ALSH de la Ville de Montpellier
Описание
- Част от услугите се предоставят по обикновен договор и се плащат с обща и фиксирана цена. Те се отнасят до услугите, определени в СТП;
- Другата част се предоставя по рамков договор с максимум в съответствие с чл. L. 2125-1 1°, R. 2162-1 до R. 2162-6, R. 2162-13 и R. 2162-14 от Кодекса за общественото поръчване и се плащат с единици цени. Те се отнасят до услугите, определени в чл. 7.4 от СТП, и ще доведат до издаването на поръчки. Суммите, показани в ПС, са индикативни и включват всички периоди на продължение. Основните характеристики на услугата за хранене представляват:
- 16 500 храна за доставка на 88 места в град Монпелие в понеделник, вторник, четвъртък и петък от учебните периоди.
- 2 500 храна за доставка на 42 места в град Монпелие в среда и в дните на училищните ваканции. Услугата включва доставката в съответствие с нормите за хигиена и сигурност, както и проверката на количеството и качеството (включително измерване на температурата) на доставените продукти.
Кодове CPV
Документи и подаване
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Свързани поръчки
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Accord-Cadre de prestations de chargement et de déchargement et de transports de moyens de réalimentation en Corse.
EDF SAФранцияRoad transport servicesНяма даден срокПубликувано на 03.09.2026 г.
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Appel d’offres en vue des prestations d’excursions à la journée et de séjours organisés pour les « Animations de Temps Libre (ATL)» et l’« Accueil Collectif de Mineurs Sans Hébergement (ACMSH) » de la Commune de Carqueiranne
Commune de Carqueiranne (83)ФранцияRoad transport servicesTravel servicesTravel agency, tour operator and tourist assistance servicesКрайна дата в 33 дниПубликувано на 03.09.2026 г.
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Accord-cadre de transport de l'UNSS pour la MARTINIQUE, GUYANE et la REUNION
Union National du Sport Scolaire (UNSS)ФранцияRoad transport servicesКрайна дата в 31 дниПубликувано на 03.09.2026 г.
Franciaország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Gestion et exploitation des services publics de transports non urbains de voyageurs du réseau Aléop en Sarthe
Région des Pays de la LoireФранцияPublic road transport servicesRepair, maintenance and associated services related to roads and other equipmentКрайна дата в 56 дниПубликувано на 02.09.2026 г.