Връщане към търсене
Фpaнция – Услуги на обществения пътен транспорт – Contrat de concession service public de transport relatif à la gestion et exploitation du réseau de transport de voyageurs de la communauté d'agglomération du Gard Rhodanien
Agglomération du Gard Rhodanien (30)ФранцияПубликувано на 20.07.2026 г.
39 дни оставатОписание
Службата, която се предоставя, включва, между другото, експлоатацията на градските, междуградските линии и услугите за училищни превоз. Това са около 950 863 км комерциални, произведени (RAD 2024-2025), от които 615 383 км са на училищните линии. Предвижда се допълнителна услуга (PSE): Шатъл от Laudun-l'Ardoise.
Кодове CPV
Public road transport services
Документи и подаване
AI резюме
Влезте, за да получите AI резюмеContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Свързани поръчки
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Accord-Cadre de prestations de chargement et de déchargement et de transports de moyens de réalimentation en Corse.
EDF SAФранцияRoad transport servicesНяма даден срокПубликувано на 03.09.2026 г.
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Appel d’offres en vue des prestations d’excursions à la journée et de séjours organisés pour les « Animations de Temps Libre (ATL)» et l’« Accueil Collectif de Mineurs Sans Hébergement (ACMSH) » de la Commune de Carqueiranne
Commune de Carqueiranne (83)ФранцияRoad transport servicesTravel servicesTravel agency, tour operator and tourist assistance servicesКрайна дата в 33 дниПубликувано на 03.09.2026 г.
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Accord-cadre de transport de l'UNSS pour la MARTINIQUE, GUYANE et la REUNION
Union National du Sport Scolaire (UNSS)ФранцияRoad transport servicesКрайна дата в 31 дниПубликувано на 03.09.2026 г.
Franciaország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Gestion et exploitation des services publics de transports non urbains de voyageurs du réseau Aléop en Sarthe
Région des Pays de la LoireФранцияPublic road transport servicesRepair, maintenance and associated services related to roads and other equipmentКрайна дата в 56 дниПубликувано на 02.09.2026 г.