Връщане към търсене
Този тендер е изтекъл.
Görögország – Hús – Διακήρυξη 05/2026
ΧVI Μηχανοκίνητη Μεραρχία ΠεζικούГърцияПубликувано на 27.05.2026 г.
Крайният срок е миналОписание
Διακήρυξη ανοικτού ηλεκτρονικού δημόσιου διαγωνισμού για την προμήθεια κρεάτων και πουλερικών για κάλυψη των αναγκών των Μονάδων και των Στρατιωτικών Εκμεταλλεύσεων της XII Μ/Κ ΜΠ, πλην αυτών που υποστηρίζονται από το ΚΕΜΣ Διδυμοτείχου και της ΤΔ 41 Μ/Κ ΣΠ
Кодове CPV
MeatPoultryVealPorkLamb and muttonChickensTurkeysBovine meat
Документи и подаване
AI резюме
Влезте, за да получите AI резюмеContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Свързани поръчки
Görögország – Kórházi készételek – ΣΙΤΙΣΗ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΛΑΜΙΑΣ
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣГърцияHospital mealsКрайна дата в 55 дниПубликувано на 03.09.2026 г.
Görögország – Készételek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΤΟΙΜΩΝ ΓΕΥΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΤΗ ΣΙΤΙΣΗ ΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ/ΤΡΙΩΝ ΜΟΥΣΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΡΟΔΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΙΚΟ ΕΤΟΣ 2026-2027
ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥГърцияPrepared mealsКрайна дата в 35 дниПубликувано на 03.09.2026 г.
Görögország – Hús – Διακήρυξη 06/2026
ΧVI Μηχανοκίνητη Μεραρχία ΠεζικούГърцияMeatChickensTurkeysКрайна дата в 35 дниПубликувано на 03.09.2026 г.
Görögország – Iskolai készételek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΤΟΙΜΩΝ ΓΕΥΜΑΤΩΝ ΣΙΤΙΣΗΣ ΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ ΤΟΥ ΜΟΥΣΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΚΑΒΑΛΑΣ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΕΤΩΝ 2026-2027, 2027-2028 και 2028-2029
ΔΗΜΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣГърцияSchool mealsКрайна дата в 39 дниПубликувано на 02.09.2026 г.