Връщане към търсене
Гъpция – Услуги на ресторанти, столове и заведения за приготвяне и доставяне на храна – ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ «ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΕΣΤΙΑΣΗΣ (ΤΡΑΠΕΖΟΚΟΜΙΑ)» ΓΙΑ ΤΟ ΓΝΑ ΣΙΣΜΑΝΟΓΛΕΙΟ- ΑΜ. ΦΛΕΜΙΓΚ ΚΑΙ ΤΩΝ ΑΠΟΚΕΝΤΡΩΜΕΝΩΝ ΔΟΜΩΝ ΑΥΤΟΥ ΣΥΝΟΛΙΚΟΣ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ: 599.116,22 € (πλέον ΦΠΑ) ΓΙΑ ΕΝΑ (1) ΕΤΟΣ ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΠΡΟΑΙΡΕΣΗΣ ΕΝΟΣ (1) ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΕΤΟΥΣ ΠΡΟΥΠΟΛΟΓΙΣΘΕΙΣΑΣ ΔΑΠΑΝΗΣ 599.116,22 € (πλέον ΦΠΑ) ΗΤΟΙ ΣΥΝΟΛΙΚΟΣ ΠΡΟΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ 1.198.232,44
ΓΝΑ ΣΙΣΜΑΝΟΓΛΕΙΟ- Α. ΦΛΕΜΙΓΚГърцияПубликувано на 16.07.2026 г.
29 дни оставатОписание
ПРОКЛАМАЦИЯ- ОБЯВЛЕНИЕ ЗА ОТКРИТ ДИГИТАЛЕН ТЪРГ ЗА «ПРЕДОСТАВЯНЕ НА УСЛУГИ ЗА ХРАНЕНЕ (ТРАПЕЗАРИЯ)» ЗА ГНА СИСМАНОГЛЕИО- АМ. ФЛЕМИГК И ЗА НЕГОВИТЕ ДЕЦЕНТРАЛИЗИРАНИ ОБЕКТИ С ОБЩА СУМА 599.116,22 € (без ДДС) ЗА ЕДНА (1) ГОДИНА С ПРАВО НА ПРОДЛЖАВАНЕ НА ЕДНА (1) ДОПОЛНИТЕЛНА ГОДИНА С ПРОЕКТИРАНА РАЗХОД 599.116,22 € (без ДДС) ИТАК ОБЩА СУМА 1.198.232,44 € (без ДДС) (CPV 55300000-9).
Кодове CPV
Restaurant and food-serving services
Документи и подаване
AI резюме
Влезте, за да получите AI резюмеContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Свързани поръчки
Görögország – Szállodaipari szolgáltatások – Ανάθεση της παροχής υπηρεσιών υλοποίησης των ταξιδίων εξοικείωσης που διοργανώνει ο ΕΟΤ για χρονικό διάστημα ενός (1) έτους με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά, βάσει τιμής (χαμηλότερο διαχειριστικό κόστος)
ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥГърцияHotel servicesHire of passenger cars with driverHire of buses and coaches with driverНяма даден срокПубликувано на 27.08.2026 г.
Görögország – Élelmezési szolgáltatások egyéb vállalatok és intézmények számára – ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΔΕΙΞΗ ΑΝΑΔΟΧΟΥ ΠΑΡΟΧΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑΣ ΜΕ ΕΤΟΙΜΑ ΓΕΥΜΑΤΑ CATERING CPV: 55523000-2, ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣГърцияCatering services for other enterprises or other institutionsКрайна дата в 17 дниПубликувано на 16.08.2026 г.
Görögország – Ételfelszolgálási szolgáltatások – Ανοικτός Ηλεκτρονικός Διαγωνισμός άνω των ορίων για την ανάδειξη αναδόχου παροχής υπηρεσιών διανομής γευμάτων στο Γ.Ν.Α. «ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ»
Γενικό Νοσοκομείο Αθηνών «ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ»ГърцияMeal-serving servicesКрайна дата в 3 дниПубликувано на 02.08.2026 г.
Görögország – Élelmezési szolgáltatások – Provision of Third-Party In-Flight Catering Ramp Handling Services to Airport Users
Athens International Airport S.A.ГърцияCatering servicesНяма даден срокПубликувано на 09.03.2026 г.