Връщане към търсене
Иcпaния – Услуги по зареждане на автомобили с гориво – Contrato para la prestación del servicio en régimen de concesión de gestión y explotación de las áreas de servicio de Montcada en la via C-33 y La Tordera en la via C-32
Centrals i Infraestructures per a la Mobilitat i les Activitats Logístiques, SAU (CIMALSA)ИспанияПубликувано на 29.04.2026 г.
Няма даден крайен срокОписание
Служба за управление и експлоатация на зоните за обслужване на Монкада на пътя C-33 и Ла Тордера на пътя C-32 (две парцели) в режим на концесия на услуги в замяна на фиксиран и променлив такс. Това е договор за приходи, затова не се ангажира разход. В началния бюджет за лицензиране не се включва ограничение на разхода. Се посочва минималната цена (приходи) на договора, която CIMALSA трябва да получи в концепция на фиксиран годишен такс. Включени са всички документи на испански език.
Кодове CPV
Vehicle refuelling services
Документи и подаване
AI резюме
Влезте, за да получите AI резюмеContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Свързани поръчки
Spanyolország – Tárolási és raktározási szolgáltatások – Servicio de almacenamiento, manipulación y transporte del material promocional y corporativo del Patronat de Turisme Costa Brava Girona
Patronat de Turisme Costa Brava Girona, SAИспанияStorage and warehousing servicesКрайна дата в 27 дниПубликувано на 01.09.2026 г.
Spanyolország – Árukezelési és tárolási szolgáltatások – Servicio de instalación en la vía pública de carteles, y montaje de colegios electorales, correspondientes a procesos electorales regidos por la Ley Orgánica de Régimen Electoral General
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de MurciaИспанияCargo handling and storage servicesRoad transport servicesSupporting and auxiliary transport services; travel agencies servicesКрайна дата в 25 дниПубликувано на 31.08.2026 г.
Spanyolország – Kikötőüzemeltetési szolgáltatások – CONCURSO PÚBLICO CON OBJETO DE SELECCIONAR LA OFERTA QUE SE TRAMITARÁ PARA EL OTORGAMIENTO DE UNA CONCESIÓN ADMINISTRATIVA PARA LA CONSTRUCIÓN Y EXPLOTACIÓN DE UNA INSTALACIÓN DE VARADERO EN LA ZONA ESTE DE LA DÁRSENA DE MARINA DEL CANTÁBRICO DEL PUERTO DE SANTANDER
Autoridad Portuaria de SantanderИспанияPort operation servicesНяма даден срокПубликувано на 18.08.2026 г.
Spanyolország – Tárolási és raktározási szolgáltatások – SERVEI D’EMMAGATZEMATGE, CUSTÒDIA, TRANSPORT DE LES HISTÒRIES CLÍNIQUES (HHCC) PASSIVES I ACTIVES I LA DIGITALITZACIO DE MICROFILMS DE L’HOSPITAL UNIVERSITARI DE BELLVITGE
Hospital Universitario de BellvitgeИспанияStorage and warehousing servicesКрайна дата в 18 дниПубликувано на 18.08.2026 г.