Иpлaндия – Образователни и учебно-тренировъчни услуги – 2024/37 - Readvertisement Year 3 of Panel for suitable Service Providers for the provision of Environmental and Energy Management Training Courses and Demonstration in 2 Lots
Описание
LMETB учредява панел, от който ще източва подходящо квалифицирани доставчици на услуги за доставяне на програми за обучение, от които доставчици на услуги могат да бъдат избрани да участват в мини конкурс за присъждане на договор за дизайн, демонстрация, развитие, персонализиране, акредитация, доставка на програми за обучение, когато възникнат специфични нужди. LMETB обяви всички известни, идентифицирани, потенциални програми, курсове, идентифицирани и проведени преди. Това обществено конкурентно процедура за закупуване ще бъде разделена на Лоти, както е описано в документацията за тендер. Кандидатите могат да подадат заявка за един или повече лота. Няма ограничение за броя на лота, за които можете да подадете заявка, при условие, че отговаряте на критериите за присъждане. Панела е учреден на 12 юли 2024 г. и ще продължи за 3 години до 11 юли 2027 г. Заявките ще бъдат приети по електронна поща до [email protected] с следващ заглавен ред: Заявка за членство в панел за предоставяне на курсове за обучение по управление на околната среда и енергия и демонстрация в 2 лота.
Кодове CPV
Документи и подаване
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Свързани поръчки
Írország – Felsőoktatási szolgáltatások – PIF 308/26 Single Operator Framework Concession for Academic Gowning Services for Atlantic Technological University
Atlantic Technological UniversityИрландияHigher education servicesSpecial clothing and accessoriesSpecial clothingКрайна дата в 24 дниПубликувано на 26.08.2026 г.
Írország – Oktatási és képzési szolgáltatások – CFT to establish a single suppler Framework Agreement For the Provision of a Masters in Software Design with Artificial Intelligence
Technology Ireland ICT SkillnetИрландияEducation and training servicesHigher education servicesAdult and other education servicesКрайна дата в 6 дниПубликувано на 26.08.2026 г.
Írország – Egyetemi szintű felnőttoktatási szolgáltatások – RFT for the Provision of a Single Academic Partner for Officer Education Pathways Courses
Irish Defence Forces_1144ИрландияAdult-education services at university levelManagement training servicesPersonal development training servicesКрайна дата в 19 дниПубликувано на 24.08.2026 г.
Írország – Oktatási és képzési szolgáltatások – Call for Tender (CFT) for The Provision of Contracted Training Services for Cork Education and Training Board (Cork ETB) in Seven (7) Lots
Cork Education and Training BoardИрландияEducation and training servicesHigher education servicesAdult and other education servicesКрайна дата в 21 дниПубликувано на 24.08.2026 г.