Фpaнция – Уреди за спектроскопия – Fourniture de systèmes actifs et passifs de mesure in situ de la fluorescence chlorophyllienne et de la réflectance des couverts végétaux, leur installation et leur mise en service sous forme d’un réseau multisites de mesure de proxy-détection pour l’ESE du CNRS
Описание
В рамките на сътрудничество между ESE и LMD, ESE се оборудва с четири инструмента за дистанционно измерване на място за активно и пасивно измерване на хлорофилна флуоресценция и рефлексия на растителната покривка, наречени SILI-Fluo (Sun Induced and LED Induced Fluorescence), които ще бъдат експлоатирани от двете лаборатории в рамките на техните научни сътруднически проекти. Това е пакетен договор на пакет за цялата работа, извършена в договорните документи на пакета и разпределени по следния начин: • Фирмен пакет (TF): Доставка на инструмент за дистанционно измерване на хлорофилна флуоресценция на растителната покривка на място с прилагащите му компютърни инструменти • Опционен пакет (T0): Доставка на 3 инструмента за дистанционно измерване на хлорофилна флуоресценция на растителната покривка на място с автоматизиране на обработката на всички данни. Услугите включват минимално: • За фирмената пакет: o Конструкция, доставка, инсталация и пускане в експлоатация на прототип (SILI-Fluo 1.1) o Тест и калибриране на този прототип o Инсталация на този прототип на експерименталния обект на Барбо-Фонтенбло o Доставка на компютърни инструменти за мониторинг в реално време и обработка на сурови данни. • За опционния пакет: o Конструкция и пускане в експлоатация на 3 инструмента (SILI-Fluo 2.1, 2.2 и 2.3) o Тест и калибриране на тези инструменти o Инсталация на тези инструменти на три екосистемни станции o Автоматизиране на обработката на всички данни от мрежата за измерване. Услугите не включват доставката на сурови материали, разходни материали и специални изработки. Тези ще бъдат доставени от ESE на изпълнителя. Подробното описание на услугите и техните технически и функционални спецификации се съдържат в специалния технически раздел (CCTP) и неговите приложения. Бюджетът, предназначен за покупателя за настоящия пакет, е: • 67 000 евро без ДДС за фирмената пакет • 89 000 евро за опционния пакет
Кодове CPV
Документи и подаване
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Свързани поръчки
Franciaország – Spektroszkópiai berendezések – Jouvence EA-GC-IRMS analyse isotopique
CNRSФранцияSpectroscopy devicesКрайна дата в 2 дниПубликувано на 03.09.2026 г.
Franciaország – Radioterápiás eszközök és kellékek – FOURNITURE D’EQUIPEMENTS ET LOGICIELS DE RADIOTHERAPIE ET PRESTATIONS ASSOCIEES
GIP RESAHФранцияRadiotherapy devices and suppliesMedical software packageFinancial and insurance servicesКрайна дата в 51 дниПубликувано на 03.09.2026 г.
Franciaország – Gyógyszerészeti termékek – APPEL D’OFFRES POUR LES PROCEDURES DE CARDIOLOGIE INTERVENTIONNELLE ET SERVICES ASSOCIES: FOURNITURE DE DISPOSITIFS MEDICAUX ET DISPOSITIFS MEDICAUX IMPLANTABLES POUR ANGIOPLASTIE CORONAIRE ET CARDIOLOGIE STRUCTURELLE - Groupement de coopération sanitaire entre les Hospices Civils de Lyon - le Centre Hospitalier de Nord-Ouest Villefranche et le Centre Hospitalier de Fleyriat
HOSPICES CIVILS DE LYON-GHT VAL RHONE CENTREФранцияPharmaceutical productsAngiography suppliesAngioplasty suppliesКрайна дата в 33 дниПубликувано на 02.09.2026 г.
Franciaország – Gyógyszerészeti termékek – DMUUNSS : Fourniture de Dispositifs Médicaux à Usage Unique Non Stériles et Stérilisation au profit du GCS Nouvelle-Aquitaine
CHU BORDEAUXФранцияPharmaceutical productsMedical consumablesКрайна дата в 30 дниПубликувано на 02.09.2026 г.