Иpлaндия – Хотелиерски и ресторантьорски услуги и услуги в областта на търговията на дребно – Request for Tender to establish Dynamic Panel for the provision of Venue Hire and Venue Hire with Catering Services for Administration Offices, Schools and Centres under the auspices of KCETB
Описание
В кратка форма, KCETB иска да установят НОВ Динамичен Панелен Аранжимент за предоставяне на услуги за наем на място и наем на място с катерови услуги за административни офиси, училища и центрове под егидата на Kilkenny and Carlow Education and Training Board. Обхватът на необходимите услуги ще варира от самостоятелен наем на място до наем на място с катерови услуги на място. Първоначалната крайна дата за установяване на панела е четвъртък, 4 юни 2026 г. в 12:00 (Ирландско стандартно време). Веднъж установен, новите тендериращи ще могат да подадат заявка за назначаване в Панелния Аранжимент за целия срок на ДПС. Това е НОВ Динамичен Панелен Аранжимент за KCETB. Всички съществуващи членове на панела МОГАТ да подадат повторно заявка, ако искат да бъдат разглеждани за включване в този нов панел.
Кодове CPV
Документи и подаване
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Свързани поръчки
Írország – Szállodaipari, éttermi és kiskereskedelmi szolgáltatások – P21114 T1 Atrium Foodvenience
daa plcИрландияHotel, restaurant and retail trade servicesCoffee, tea and related productsFood, beverages, tobacco and related productsНяма даден срокПубликувано на 02.09.2026 г.
Írország – Étkezdei és élelmezési szolgáltatások – RFT for the provision of Catering and Hospitality Services for Longford Government Buildings, Ballinalee Road, Longford, Co. Longford
Department of Social Protection_349ИрландияCanteen and catering servicesCanteen servicesCanteen management servicesКрайна дата в 28 дниПубликувано на 02.09.2026 г.
Írország – Élelmezési szolgáltatások – The provision of Concession Catering Services and operation of the Catering Facilities and including the Operation of the Retail Facility at Belvedere House Gardens and Park Mullingar Co Westmeath
Westmeath County CouncilИрландияCatering servicesCanteen and catering servicesCatering services for other enterprises or other institutionsКрайна дата в 26 дниПубликувано на 01.09.2026 г.
Írország – Szállodaipari szolgáltatások – P20861 OEJU Tender for a short term hotel operator at existing Dublin airport Maldron hotel
daa plcИрландияHotel servicesHotel accommodation servicesOther hotel servicesКрайна дата в 10 дниПубликувано на 16.08.2026 г.