Фpaнция – Медицински консумативи – N° 075-A : Fourniture de dispositifs médicaux des abords urologiques, digestifs et gynécologiques
Описание
Настоящият договор има за цел доставката на стандартни медицински устройства за урологично, дигестивно и гинекологично обхождане за Университетското болнично съединение Шампан, чиито получници са Университетската болница Реймс, Болницата Леон Буржуа в Шампан, Болницата Обан-Мое в Еперне и Болничното съединение Юд Арден (ГХСА) в Ретел-Вузиер. Договорът е в форма на рамков договор с поръчки, в смисъл на 2-ри параграф от чл. R.2162-2 от Кодекса за обществените поръчки, който се изпълнява чрез издаването на последователни поръчки в условия, предвидени в чл. R.2162-13 и R.2162-14 от Кодекса за обществените поръчки. Рамковият договор с поръчки се сключва без минимално, но с максимално количество. Оценочните и максималните годишни количества са посочени в годишния каталог на нуждите, прилагащ се към Техническия том на специалните условия (приложение № 2 към ТТСУ), който е в свободен достъп на сайта https://www.marches-publics.gouv.fr. Максималната годишна сума не може да надвишава 400% от сумата, определена чрез приложението на единичните цени към оценочните количества. Договорът е разделен на 68 лота, детализирани в „Годишния каталог на нуждите“ (приложение № 2 към Техническия том на специалните условия).
Кодове CPV
Документи и подаване
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Свързани поръчки
Franciaország – Spektroszkópiai berendezések – Jouvence EA-GC-IRMS analyse isotopique
CNRSФранцияSpectroscopy devicesКрайна дата в 3 дниПубликувано на 03.09.2026 г.
Franciaország – Radioterápiás eszközök és kellékek – FOURNITURE D’EQUIPEMENTS ET LOGICIELS DE RADIOTHERAPIE ET PRESTATIONS ASSOCIEES
GIP RESAHФранцияRadiotherapy devices and suppliesMedical software packageFinancial and insurance servicesКрайна дата в 52 дниПубликувано на 03.09.2026 г.
Franciaország – Gyógyszerészeti termékek – APPEL D’OFFRES POUR LES PROCEDURES DE CARDIOLOGIE INTERVENTIONNELLE ET SERVICES ASSOCIES: FOURNITURE DE DISPOSITIFS MEDICAUX ET DISPOSITIFS MEDICAUX IMPLANTABLES POUR ANGIOPLASTIE CORONAIRE ET CARDIOLOGIE STRUCTURELLE - Groupement de coopération sanitaire entre les Hospices Civils de Lyon - le Centre Hospitalier de Nord-Ouest Villefranche et le Centre Hospitalier de Fleyriat
HOSPICES CIVILS DE LYON-GHT VAL RHONE CENTREФранцияPharmaceutical productsAngiography suppliesAngioplasty suppliesКрайна дата в 34 дниПубликувано на 02.09.2026 г.
Franciaország – Gyógyszerészeti termékek – DMUUNSS : Fourniture de Dispositifs Médicaux à Usage Unique Non Stériles et Stérilisation au profit du GCS Nouvelle-Aquitaine
CHU BORDEAUXФранцияPharmaceutical productsMedical consumablesКрайна дата в 31 дниПубликувано на 02.09.2026 г.