България – Различни видове строителни материали – „Доставка на строителни, ВиК, електро и дърводелски материали и инструменти за нуждите на обекти на Изпълнителна агенция „Военни клубове и военно-почивно дело“, по обособени позиции“.
Описание
Доставка на строителни, ВиК, електро и дърводелски материали и инструменти за нуждите на обектите на Изпълнителна агенция „Военни клубове и военно-почивно дело“, по обособени позиции“. Обществената поръчка е разделена на шест обособени позиции, както следва: Обособена позиция № 1: Доставка на строителни, ВиК, електро и дърводелски материали и инструменти за нуждите на Териториална дирекция – Пловдив (ТД - Пловдив) Обособена позиция № 2: Доставка на строителни, ВиК, електро и дърводелски материали и инструменти за нуждите на Териториална дирекция – Бургас (ТД - Бургас) Обособена позиция № 3: Доставка на строителни, ВиК, електро и дърводелски материали и инструменти за нуждите на Териториална дирекция – Варна (ТД - Варна) Обособена позиция № 4: Доставка на строителни, ВиК, електро и дърводелски материали и инструменти за нуждите на резиденция „Лозенец“ и Централен военен клуб – София“ Обособена позиция № 5: Доставка на строителни, ВиК, електро и дърводелски материали и инструменти за нуждите на Военните общежития“ Обособена позиция № 6: Доставка на строителни, ВиК, електро и дърводелски материали и инструменти за нуждите на Централно управление на Изпълнителна агенция „Военни клубове и военно-почивно дело“ Предметът на обществената поръчка включва доставки по заявка на Възложителя на строителни, ВиК, електро и дърводелски материали и инструменти за поддръжката на обектите на Изпълнителна агенция „Военни клубове и военно-почивно дело“. С настоящата процедура се възлагат обособени позиции № 1 до № 5 от обществената поръчка. Участниците могат да подават оферта за една, няколко или всички обособени позиции от № 1 до № 5 от обществената поръчка. За всяка обособена позиция се сключва отделен договор за възлагане на обществена поръчка. Разпоредбата на чл. 21, ал. 6 от ЗОП дава възможност Възложителите да възлагат обособени позиции по реда, валиден за индивидуалната прогнозна стойност на всяка от тях, при условие че стойността на съответната обособена позиция не надхвърля 156 464 лв. (79 998,77 евро) без ДДС за доставки и услуги и 1 000 000 лв. (511 291,88 евро) без ДДС за строителство и общата прогнозна стойност на обособените позиции, възложени по този начин, не надхвърля 20 на сто от общата прогнозна стойност на поръчката. Общата прогнозна стойност на обособените позиции от № 1 до № 6 на обществената поръчка е 285 925,69 евро без ДДС. Прогнозната стойност на обособена позиция № 6: Доставка на строителни, ВиК, електро и дърводелски материали и инструменти за нуждите на Централно управление на Изпълнителна агенция „Военни клубове и военно-почивно дело“ е 10622,70 евро без ДДС Стойността на обособена позиция № 6 не надхвърля 20 на сто от общата прогнозна стойност на поръчката. В съответствие с изискванията на чл. 21, ал. 6 от ЗОП Възложителят ще възложи обособена позиция № 6 на поръчката по реда, валиден за индивидуалната й прогнозна стойност, а именно чрез директно възлагане съгласно чл. 20, ал. 4, т. 3 от ЗОП. За обособена позиция № 6 не се подават оферти в рамките на настоящата процедура. Прогнозна стойност на настоящата обществената поръчка без обособена позиция № 6 е: 275 302,99 (двеста седемдесет и пет хиляди триста и две и 0.99) евро без ДДС, разпределени по обособени позиции, както следва: Обособена позиция № 1 - Доставка на строителни, ВиК, електро и дърводелски материали и инструменти за нуждите на ТД – Пловдив – до 51 126,02 евро без ДДС ; Обособена позиция № 2 – Доставка на строителни, ВиК, електро и дърводелски материали и инструменти за нуждите на ТД – Бургас до 76 693,48 евро без ДДС; Обособена позиция № 3 – Доставка на строителни, ВиК, електро и дърводелски материали и инструменти за нуждите на ТД – Варна до 76 693,34 евро без ДДС; Обособена позиция № 4 – „Доставки на строителни, ВиК, електро и дърводелски материали и инструменти за нуждите на резиденция „Лозенец“ и Централен военен клуб“ до 35 790,15 евро без ДДС; Обособена позиция № 5 – Доставка на строителни, ВиК, електро и дърводелски материали и инструменти за нуждите на Военните общежития“ до 35 000 евро без ДДС. Срок на изпълнение на доставката - 36 (тридесет и шест) месеца. Видовете материали и инструменти за обособените позиции предмет на настоящата обществена поръчка са подробно описани по вид, количество и обем в Техническата спецификация, неразделна част от настоящата документация. Посочените в Техническата спецификация количества са прогнозни (ориентировъчни). Възложителят не е длъжен да заяви и закупи пълния им обем в срока на договора. Възложителят си запазва правото да замени до 20% от общата стойност на материали и инструменти посочени в Ценовото предложение за съответната обособена позиция, за материали и инструменти извън тези посочени в Техническа спецификация. Забележка: Под правото да замени до 20% , следва да се разбира упражняване на едностранно право на Възложителя (но не и задължение) за поръчване на материали и/или инструменти с технически характеристики, различни от посочените в техническата спецификация в срока на действие на договора за обособената позиция, като максималната им стойност е до 20% от обща стойност на материалите и инструментите в eвро без ДДС посочена в Ценовото предложение за съответната обособена позиция. Цената на материали и/или инструменти извън Техническата спецификация на Възложителя се определя по действащия към датата на заявката Ценови каталог/Ценоразпис на изпълнителя, намален с предложената от него търговска отстъпка, посочена в Ценовото предложение за съответната обособена позиция, неразделна част от документацията и договора за изпълнение.
Кодове CPV
Документи и подаване
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Свързани поръчки
Bulgária – Építőanyagok és kapcsolódó termékek – „Доставка на строителни конструкции, железарски и строителни материали и свързани с тях изделия, помощни строителни материали, за нуждите на тп „ДГС Котел“.
ТЕРИТОРИАЛНО ПОДЕЛЕНИЕ "ДЪРЖАВНО ГОРСКО СТОПАНСТВО КОТЕЛ"БългарияConstruction materials and associated itemsКрайна дата в 30 дниПубликувано на 27.08.2026 г.
Bulgária – Csövek és szerelvények – Доставка на тръби за нуждите на „Водоснабдяване и канализация“ ЕООД-Благоевград по три обособени позиции
ВОДОСНАБДЯВАНЕ И КАНАЛИЗАЦИЯ ЕООДБългарияTubes and fittingsDrinking-water pipingPipe fittingsКрайна дата в 29 дниПубликувано на 27.08.2026 г.
Bulgária – Hulladékgyűjtő konténerek – „ Доставка на съдове за събиране на отпадъци за нуждите на община Каварна по обособени позиции“
ОБЩИНА КАВАРНАБългарияContainers for waste materialКрайна дата в 29 дниПубликувано на 26.08.2026 г.
Bulgária – Hulladékgyűjtő konténerek – „Доставка на метални контейнери за събиране на отпадъци за нуждите на община Хйредин“
ОБЩИНА ХАЙРЕДИНБългарияContainers for waste materialКрайна дата в 28 дниПубликувано на 24.08.2026 г.