Връщане към търсене
Пopтyгaлия – Пропан и бутан – CONCURSO PÚBLICO INTERNACIONAL N.º 10/2026 PARA A CELEBRAÇÃO DO ACORDO QUADRO PARA FORNECIMENTO DE GÁS
CI-AMAL - Comunidade Intermunicipal do AlgarveПортугалияПубликувано на 03.09.2026 г.
29 дни оставатОписание
Конкурсът е международен и се провежда под номер 10/2026 за сключване на рамков договор за доставка на газ.
Кодове CPV
Propane and butane
Документи и подаване
AI резюме
Влезте, за да получите AI резюмеContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Свързани поръчки
Portugália – Tüzelőanyagok – 4026021954/DA/E0002/2026-Aquisição de Gasóleo a Granel Portugal Continental
Estado-Maior do ExércitoПортугалияFuelsКрайна дата в 27 дниПубликувано на 01.09.2026 г.
Portugália – Tüzelőanyagok – Concurso Público n.º 3/SRAA/2026 com publicidade internacional para a celebração de contrato de aquisição de combustível para abastecimento da frota de viaturas e máquinas do Gabinete do Secretário Regional da Agricultura e Alimentação e dos Serviços de Desenvolvimento Agrário de Ilha
Secretaria Regional da Agricultura e AlimentaçãoПортугалияFuelsКрайна дата в 27 дниПубликувано на 01.09.2026 г.
Portugália – Kőolaj és párlatok – Fornecimento de Combustíveis Rodoviários para a Frota de Águas de Gaia, EM, SA em Postos de Abastecimento Públicos
Águas de Gaia, EM, SAПортугалияPetroleum and distillatesКрайна дата в 15 дниПубликувано на 20.08.2026 г.
Portugália – Tüzelőanyagok – FORNECIMENTO DE COMBUSTÍVEIS LÍQUIDOS - 2026
Serviços Municipalizados de Água e Saneamento da Câmara Municipal das Caldas da RainhaПортугалияFuelsКрайна дата в 14 дниПубликувано на 19.08.2026 г.