Görögország – Nyitott rakterű kisteherautók – ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΑΝΟΙΚΤΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
Описание
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια οχημάτων και εξοπλισμού πολιτικής προστασίας για τις ανάγκες του Δήμου Πολυγύρου. Τα προς προμήθεια είδη κατατάσσονται στους ακόλουθους κωδικούς του Κοινού Λεξιλογίου δημοσίων συμβάσεων (CPV): 34131000-4 «Ημιφορτηγά», 35111500-0 «Συστήματα πυρόσβεσης», 34136100-0 «Μικρά φορτηγά», 34144710-8 «Τροχοφόροι φορτωτές» και 34113000-2 «Αυτοκίνητα με κίνηση στους τέσσερεις τροχούς». Η παρούσα σύμβαση υποδιαιρείται σε τμήματα. Προσφορές κατατίθενται για τη μία ή και τις δύο ομάδες για το σύνολο των ειδών και των τεμαχίων της κάθε ομάδας. Η εκτιμώμενη αξία της σύμβασης ανέρχεται στο ποσό των διακοσίων ενενήντα χιλιάδων τριακοσίων είκοσι δύο ευρώ και πενήντα οκτώ λεπτών (290.322,58 €) μη συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ 24% (εκτιμώμενη αξία συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ: 360.000,00 €). Η διάρκεια της σύμβασης ορίζεται μέχρι και την οριστική παραλαβή του συνόλου των ποσοτήτων των αγαθών σε δώδεκα (12) μήνες.
Кодове CPV
Документи и подаване
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Свързани поръчки
Görögország – Különleges célú járművek – Προμήθεια Συστημάτων Κέντρου Ελέγχου, Ασύρματης Επικοινωνίας, Drones και Κινητού Επιχειρησιακού Κέντρου στο πλαίσιο της Πολιτικής Προστασίας του Δήμου Θήρας
ΔΗΜΟΣ ΘΗΡΑΣГърцияSpecialist vehiclesWireless telecommunications systemInformation systemsКрайна дата в 33 дниПубликувано на 31.08.2026 г.
Görögország – Rendőrségi járőrcsónakok – Προμήθεια πλωτών μέσων για το Υπουργείο Προστασίας του Πολίτη
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗГърцияPolice patrol boatsКрайна дата в 34 дниПубликувано на 30.08.2026 г.
Görögország – Ambulanciás járművek – Προμήθεια ασθενοφόρων οχημάτων για το ΕΚΑΒ Αλεξανδρούπολης και το ΕΚΑΒ Καβάλας
ΕΘΝΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΜΕΣΗΣ ΒΟΗΘΕΙΑΣГърцияAmbulancesКрайна дата в 34 дниПубликувано на 30.08.2026 г.
Görögország – Különleges célú járművek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ Δ. ΛΗΜΝΟΥ
ΔΗΜΟΣ ΛΗΜΝΟΥГърцияSpecialist vehiclesCrane and dumper trucksКрайна дата в 33 дниПубликувано на 30.08.2026 г.