Връщане към търсене
Пopтyгaлия – Услуги по оказване на помощ и консултации в областта на компютърните системи – CLPQ623/OA/2026_Serviços de consultoria para definição da arquitetura processual, funcional e da experiência de utilização de Sistema de Informação da Ordem dos Advogados
Ordem dos AdvogadosПортугалияПубликувано на 19.07.2026 г.
Няма даден крайен срокОписание
CLPQ623/OA/2026_Услуги за консултиране за определяне на процедурната, функционалната архитектура и на потребителския опит на информационната система на Адвокатската колегия
Кодове CPV
Computer support and consultancy services
Документи и подаване
AI резюме
Влезте, за да получите AI резюмеContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Свързани поръчки
Portugália – Számítógépekkel kapcsolatos szolgáltatások – (DAG) AQUISIÇÃO DE FERRAMENTA DE ORQUESTRAÇÃO DE INTELIGÊNCIA ARTIFICIAL – PILAR 1 – REFORMA E MODERNIZAÇÃO DA REDE DE DADOS DA SAÚDE (PRR) (20260322)
Serviços Partilhados do Ministério da Saúde, EPEПортугалияComputer-related servicesКрайна дата в 26 дниПубликувано на 02.09.2026 г.
Portugália – Szoftverellátási szolgáltatások – Aquisição do licenciamento de plataforma tecnológica para a gestão de portefólio, programas e projetos, na modalidade de SaaS, e respetivos serviços associados
Instituto de Informática, IPПортугалияSoftware supply servicesКрайна дата в 27 дниПубликувано на 02.09.2026 г.
Portugália – IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás – 2026_P090_Aquisição de subscrição cloud_Oracle Analytics Cloud
Entidade de Serviços Partilhados da Administração Pública, IPПортугалияIT services: consulting, software development, Internet and supportКрайна дата в 31 дниПубликувано на 01.09.2026 г.
Portugália – Platformok összekapcsolhatóságát biztosító szoftverek fejlesztésével kapcsolatos szolgáltatások – Concurso Público Internacional que tem por objeto a aquisição de Serviços para Implementação de uma Plataforma de Gestão Urbana, sustentada em Plataformas Verticais de Smart Cities
Município de PortelПортугалияPlatform interconnectivity software development servicesКрайна дата в 10 дниПубликувано на 31.08.2026 г.