Връщане към търсене
Пopтyгaлия – Компютърни екрани и конзоли – FORNECIMENTO PERIFÉRICOS E SPARE´S PARA PC´S MARINHA 2026 - 3026006245
Ministério da Defesa Nacional - MarinhaПортугалияПубликувано на 03.09.2026 г.
10 дни оставатОписание
Закупуване на периферийни устройства и запасни части за PC за ВМС 2026 - 3026006245
Кодове CPV
Computer screens and consoles
Документи и подаване
AI резюме
Влезте, за да получите AI резюмеContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Свързани поръчки
Portugália – Merevlemez-meghajtók – Aquisição de armazenamento para os gabinetes de comunicação da Administração Pública Regional - Processo n.º DRI-31/CP/2026
Secretaria Regional das FinançasПортугалияHard-disk drivesКрайна дата в 28 дниПубликувано на 02.09.2026 г.
Portugália – Számítógéppel kapcsolatos eszközök – Aquisição centralizada de equipamento informático, respetivos acessórios, assistência técnica e outros serviços
Secretaria-Geral do Ministério das FinançasПортугалияComputer-related equipmentКрайна дата в 13 дниПубликувано на 02.09.2026 г.
Portugália – Számítógépek és tartozékaik – Fornecimento de Infraestrutura tecnológica no âmbito da candidatura «Região de Coimbra 3.X» Digitalização da Administração Pública Local (IT)| Necessidade de aquisição de equipamentos e soluções tecnológica
Município de Montemor-o-VelhoПортугалияComputer equipment and suppliesКрайна дата в 30 дниПубликувано на 02.09.2026 г.
Portugália – Számítógépes tárolóegységek – Concurso Público para Aquisição de Solução de Storage Principal e Storage de DR.
GAIURB - Urbanismo e Habitação, EEMПортугалияComputer storage unitsКрайна дата в 27 дниПубликувано на 02.09.2026 г.