Връщане към търсене
Този тендер е изтекъл.
Németország – Személyzettel és ideiglenes személyzettel való ellátási szolgáltatások – Provision of administrative temporary labour
European Central BankГерманияПубликувано на 08.02.2026 г.
Крайният срок е миналОписание
Procurement for the provision of administrative temporary labour (agency staff) to the ECB as detailed in the tender documents.
Кодове CPV
Supply services of personnel including temporary staff
Документи и подаване
AI резюме
Влезте, за да получите AI резюмеContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Свързани поръчки
Németország – Biztonsági szolgáltatások – Container B36 - Sicherungsleistungen, Strecken 2610, 2550, 2533/2534, 2525, 2535, 2580
DB InfraGO AG – Geschäftsbereich Fahrweg (Bukr 16)ГерманияSecurity servicesКрайна дата в 33 дниПубликувано на 03.09.2026 г.
Németország – Projektvezetői szolgáltatások, kivéve az építési munkák vezetését – Kunstmuseum Moritzburg - Umzug
Kulturstiftung Sachsen-AnhaltГерманияProject-management services other than for construction workНяма даден срокПубликувано на 03.09.2026 г.
Németország – Hirdetési kampánnyal kapcsolatos szolgáltatások – Rahmenvereinbarung Digitalmarketing-Dienstleistungen Tourismus Oberstdorf
Kurbetriebe Oberstdorf, Eigenbetrieb des Markts OberstdorfГерманияAdvertising campaign servicesAdvertising servicesMarketing servicesНяма даден срокПубликувано на 03.09.2026 г.
Németország – Piackutatási szolgáltatások – Rahmenvertrag Marktforschungsleistungen
degewo AGГерманияMarket research servicesНяма даден срокПубликувано на 03.09.2026 г.