Гъpция – Услуги по профилактично поддържане на персонални компютри – Προκήρυξη ανοικτού διαγωνισμού άνω των ορίων για την προμήθεια συμβολαίων συντήρησης, για την κάλυψη των αναγκών συντήρησης και επισκευής του αναλυτικού εξοπλισμού των εργαστηρίων των Υπηρεσιών του Γενικού Χημείου του Κράτους
Описание
Цел на договора е доставката на сертификати за поддръжка за покриване на нуждите от предпазна и ремонтна поддръжка на аналитичното оборудване на лабораториите на Генералната дирекция „Химия на държавата“. Като „предпазна поддръжка“ се определят всички действия, чиято цел е да се поддържа аналитичното оборудване в пълно и правилно функциониране. Включва планирания и периодичен проверка на правилната работа на устройствата, както и предпазните заменяния на части или запасни части с кратък срок на служба (напр. филтри, liner, septum, filament, nuts, ferrules и т.н.), ремонти, подобрения, поправки, за да се предотврати появата на грешки и повреждения. Предпазната поддръжка се извършва съгласно спецификациите и техническите указания на производителя и състоянието, в което се намира устройството. Като „ремонтна поддръжка“ или ремонт се определят всички действия, чиято цел е да се отстранят повредите на аналитичното оборудване, които се появяват по време на договора за поддръжка. Включва заменянето на части, запасни части и разходни материали, ремонтната работа и проверката на правилната работа, за да се възстанови пълното и правилно функциониране на устройствата. Техническите характеристики и други изисквания се описват подробно в Приложение А на Обявлението. Оферти се подават за едно, за повече от едно или за всички Отделения, както са описани в Приложение А на Обявлението. Отбелязва се, че всяка оферта трябва да включва цялото аналитично оборудване, включено в офертираното Отделение. Оценената стойност на договора възлиза на сумата от 1.185.000,00 € плюс ДДС (24%) 284.400,00 €, или общо 1.469.400,00 €. Договорът ще бъде присъден с критерий на най-изгодна от икономическа гледна точка оферта. Срокът на договора е определен за 36 месеца от публикуването му в КХМД.
Кодове CPV
Документи и подаване
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Свързани поръчки
Görögország – Gyógyászati berendezéssel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások – ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ υπ’ αριθμ. 31/2026«Παροχή υπηρεσιών συντήρησης με ανταλλακτικά Ι) του Αξονικού Τομογράφου INGENUITY CORE 128 και ΙΙ) του Κεντρικού Server Εφαρμογών Μετεπεξεργασίας Philips Intellispace, με S/N:336096, 98110 και ΚΜ:00029 του Εργαστηρίου Διαγνωστικής και Επεμβατικής Ακτινολογίας του Π.Γ.Ν. Αλεξανδρούπολης »
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣГърцияRepair and maintenance services of medical equipmentКрайна дата в 32 дниПубликувано на 03.09.2026 г.
Görögország – Javítási és karbantartási szolgáltatások – ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ «ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΕΞΩΤΕΡΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΘΡΑΚΗΣ»
Δημοκρίτειο Πανεπιστήμιο ΘράκηςГърцияRepair and maintenance servicesКрайна дата в 32 дниПубликувано на 01.09.2026 г.
Görögország – Villamos géppel, készülékkel és hozzá tartozó berendezéssel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások – ΕΠΙΣΚΕΥΗ & ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΝΤΛΙΟΣΤΑΣΙΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΓΙΑ 36 ΜΗΝΕΣ
ΔΗΜΟΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥГърцияRepair and maintenance services of electrical machinery, apparatus and associated equipmentКрайна дата в 38 дниПубликувано на 01.09.2026 г.
Görögország – Hajójavítási és karbantartási szolgáltatások – Παροχή Υπηρεσιών Εφαρμογής /Συντήρησης Συστημάτων Βαφής και Καθαρισμού Επιφανειών Π. Πλοίων, Πλωτών Μέσων και Δεξαμενών στο Ναύσταθμο Κρήτης (ΝΚ), Μέσω Σύναψης Συμφωνίας-Πλαίσιο Διάρκειας Δύο (2) Ετών, Συνολικής Εκτιμώμενης Αξίας Εννιακοσίων Πενήντα Χιλιάδων Ευρώ (950.000,00€) (συμπεριλαμβανομένων κρατήσεων και Απαλλασσομένου ΦΠΑ)
ΓΕΝΙΚΟ ΕΠΙΤΕΛΕΙΟ ΝΑΥΤΙΚΟΥ - ΚΕΝΤΡΟ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥГърцияRepair and maintenance services of shipsКрайна дата в 38 дниПубликувано на 25.08.2026 г.