Фpaнция – Пътни транспортни услуги – PRESTATIONS DE TRANSPORT ET RECONNAISSANCE DE FONDS ET SERVICES CONNEXES POUR LA REGIE DES TRANSPORTS METROPOLITAINS
Описание
1/ Настоящият публичен договор има за предмет услуги за транспорт и разпознаване на фондове и свързани услуги за Метрополитенската транспортна дирекция. 2/ Настоящият публичен договор е сключен по процедура с преговори, в съответствие с чл. L2124-3, R2124-4 и R2161-21 до R2161-23 от Кодекса. 3/ Това е рамков договор в смисъла на чл. L2125-1.1° и R2162-2 и следващи от Кодекса. 4/ Рамковият договор е сключен с един икономически оператор и се изпълнява: - отчасти чрез издаване на поръчки, за услугите, описани в договорните документи (в условията, определени в чл. R2162-13 и R2162-14 от Кодекса); - и отчасти чрез сключване на последователни договори за нуждите, за които всички договорни условия не са определени в документите на рамковия договор (в съответствие с чл. R2162-7, R2162-11 и R2162-12 от Кодекса). 5/ В съответствие с чл. R2162-4 от Кодекса, публичният договор е сключен без минимална сума на ангажимент и с максимална сума на ангажимент за неговия първоначален срок (2 години), а именно: 3 500 000 евро без ДДС. За всяка периодична продължителност, максималната сума на ангажимент е 1 750 000 евро без ДДС. 6/ Настоящият рамков договор е договор за услуги. Той се отнася до Общия каталог с административни клаузи, приложим за публичните договори за доставки и услуги (CCAG/FCS), одобрен с постановление от 30 март 2021 г. Този общ документ, който се счита за известен от фирмите, не се предоставя в настоящия доссие. 7/ Първоначалният срок на рамковия договор е две (2) години от датата на неговото уведомяване. Той може да бъде продължен по молчание четири пъти, освен ако RTM не изрази противно мнение с писмо, изпратено с предварително уведомяване от три месеца преди края, с писмо с уведомяване за получаване. Всеки продължителен срок е с продължителност от една (1) година, което дава потенциална максимална продължителност от шест (6) години. 8/ На етапа на кандидатурите, документите, предадени с Обявлението за публично призиване на конкурс (AAPC), се съдържат в "Регламент на консултацията" "Фаза на кандидатурата", прилага се към AAPC. Кандидатите трябва задължително да предадат своята кандидатура (и своето предложение на по-късен етап) в дематериализиран вид през сайта www.achatpublic.com. На по-късен етап RTM ще направи на разположение на кандидатите, допусени да подадат предложение, пълен Доссие за консултация на фирмите (DCE), през сайта www.achatpublic.com, който ще предостави на последните условия за изтегляне. Кандидатите трябва задължително да предадат своето предложение в дематериализиран вид през интернет сайта achatpublic.com.
Кодове CPV
Документи и подаване
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Свързани поръчки
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Accord-Cadre de prestations de chargement et de déchargement et de transports de moyens de réalimentation en Corse.
EDF SAФранцияRoad transport servicesНяма даден срокПубликувано на 03.09.2026 г.
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Appel d’offres en vue des prestations d’excursions à la journée et de séjours organisés pour les « Animations de Temps Libre (ATL)» et l’« Accueil Collectif de Mineurs Sans Hébergement (ACMSH) » de la Commune de Carqueiranne
Commune de Carqueiranne (83)ФранцияRoad transport servicesTravel servicesTravel agency, tour operator and tourist assistance servicesКрайна дата в 33 дниПубликувано на 03.09.2026 г.
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Accord-cadre de transport de l'UNSS pour la MARTINIQUE, GUYANE et la REUNION
Union National du Sport Scolaire (UNSS)ФранцияRoad transport servicesКрайна дата в 31 дниПубликувано на 03.09.2026 г.
Franciaország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Gestion et exploitation des services publics de transports non urbains de voyageurs du réseau Aléop en Sarthe
Région des Pays de la LoireФранцияPublic road transport servicesRepair, maintenance and associated services related to roads and other equipmentКрайна дата в 56 дниПубликувано на 02.09.2026 г.