Връщане към търсене
Пopтyгaлия – Архитектурни и инженерни услуги по изготвяне на планове и чертежи – AQUISIÇÃO DE SERVIÇOS Nº 9/AQ/DMMC/DEM/DPCE/25 - CONCURSO PÚBLICO DE CONCEÇÃO PARA A ELABORAÇÃO DO PROJETO DE REABILITAÇÃO DA ESCOLA BÁSICA LUÍS ANTÓNIO VERNEY, BEATO - PROCESSO Nº 004/AQS/CPI/DGES/ND/2025
Município de LisboaПортугалияПубликувано на 15.02.2026 г.
Няма даден крайен срокОписание
Закупуване на услуги № 9/AQ/DMMC/DEM/DPCE/25 - Открит конкурс за разработване на проект за рехабилитация на Основното училище Луис Антонио Верней, Беато - Процес № 004/AQS/CPI/DGES/ND/2025
Кодове CPV
Architectural, engineering and planning services
Документи и подаване
AI резюме
Влезте, за да получите AI резюмеContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Свързани поръчки
Portugália – Mérnöki tanulmány – Elaboração de Projeto de Execução - EN229 - VILAROUCO (KM0+000) E PENEDONO (KM15+480) - REABILITAÇÃO
Infraestruturas de Portugal, SAПортугалияEngineering studiesКрайна дата в 42 дниПубликувано на 02.09.2026 г.
Portugália – Építési munka felügyelete – VR1 - VIA RÁPIDA RIBEIRA BRAVA / MACHICO. REFORMULAÇÃO DO NÓ DE SANTO ANTÓNIO E ACESSOS. FISCALIZAÇÃO
Secretaria Regional de Equipamentos e InfraestruturasПортугалияSupervision of building workКрайна дата в 33 дниПубликувано на 02.09.2026 г.
Portugália – Épületek mesterséges és természetes világításával kapcsolatos mérnöki szolgáltatások – FORNECIMENTO, INSTALAÇÃO, MANUTENÇÃO E DESMONTAGEM DAS ILUMINAÇÕES DE NATAL DO MUNICÍPIO DA MAIA 2026
Município da MaiaПортугалияArtificial and natural lighting engineering services for buildingsКрайна дата в 30 дниПубликувано на 01.09.2026 г.
Portugália – Építési munka felügyelete – 03/ABR/2026 - AQUISIÇÃO DE SERVIÇOS PARA A FISCALIZAÇÃO E COORDENAÇÃO DE SEGURANÇA E SAÚDE NA EMPREITADA DE CONSTRUÇÃO DA CENTRAL HIDROELÉTRICA DA BARRAGEM DO ROXO
Associação de Beneficiários do RoxoПортугалияSupervision of building workКрайна дата в 27 дниПубликувано на 01.09.2026 г.