Дaния – Архитектурни, строителни, инженерни и инспекционни услуги – Akseltorv og Nicolaiplads - områdefornyelse, Kolding Kommune, Udbud af totalrådgivning
Описание
С основа на общ план, програма за изграждане и предложение за разположение се извършва сега цялостното консултиране за градската зона Акселторв и Николайплац в Кьолдинг Мидтби. Цялостният консултант ще получи задачата да детализира проектите, да ги предлага и реализира. Целта е да се създаде по-жива, по-атрактивна и по-привлекателна градска среда. Общата стойност на проекта е 52.150.000 крон, без ДДС, от които около 32 млн. крон се разпределят за закупуването на строителни услуги. Проектът ще бъде разделен на етапи и ще се провеждат 2 разделени строителни търгове. Има изискване за начало на по-малка част от проекта през 2026 г. С настоящото обявление за търг се поканват заинтересованите да подадат заявка за участие в търга.
Кодове CPV
Документи и подаване
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Свързани поръчки
Dánia – Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások – INHOUSE01 In-house projektering mv. - dynamisk indkøbssystem
VejdirektoratetДанияArchitectural, construction, engineering and inspection servicesНяма даден срокПубликувано на 03.09.2026 г.
Dánia – Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások – Ventilationsservice og ventilationsarbejder
Fællesindkøb MidtДанияArchitectural, construction, engineering and inspection servicesVentilation installation workRepair and maintenance services of mechanical building installationsКрайна дата в 14 дниПубликувано на 02.09.2026 г.
Dánia – Mérnöki szolgáltatások – Rammeaftale for totalrådgivning om kunstgræsbaner og andre idrætsanlæg
Rødovre KommuneДанияEngineering servicesEngineering design servicesArchitectural, construction, engineering and inspection servicesКрайна дата в 27 дниПубликувано на 01.09.2026 г.
Dánia – Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások – DT-PV.R008 - Rammeaftale om naturfaglig rådgivning
VejdirektoratetДанияArchitectural, construction, engineering and inspection servicesEnvironmental servicesКрайна дата в 7 дниПубликувано на 01.09.2026 г.