Bulgária – Hűtőaggregáttal (rendszerrel) kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások – „Ремонт и поддръжка на климатици и климатични системи за обекти на териториални дирекции на Агенция „Митници“
Описание
Предмет на възлагане с настоящата поръчка е: „Ремонт и поддръжка на климатици и климатични системи за обекти на териториални дирекции на Агенция „Митници“. Предметът на поръчката, в това число и на всяка една от обособените позиции, включва изпълнението на следните дейности: Първоначален преглед и диагностика на климатици и климатични системи; Издаване на експертна оценка при невъзможност или нерентабилност за отстраняване на повредата; Абонаментна профилактична поддръжка на климатици и климатични системи; Опция, която включва ремонт на климатици и климатични системи, в това число доставка, демонтаж и монтаж на резервни части (при необходимост). Когато в предмета на поръчка възложителят е предвидил „опция“, то предлагане на такава опция в офертата на участника е задължително. В случай че е предложил опцията в офертата си, изпълнителят няма право да се отказва от изпълнението й, нито да променя условията за нейното изпълнение до изтичане на срока за използването й. Опцията се включва в обхвата на договора, като възложителят сам определя дали опцията да бъде възложена или не. Опцията е право на възложителя, но не и негово задължение. Обществената поръчка е разделена на обособени позиции. Обществената поръчка е обособена в 6 (шест) обособени позиции, както следва: обособена позиция № 1 с предмет: „Ремонт и поддръжка на климатици и климатични системи в Териториална дирекция Митница Варна“; обособена позиция № 2 с предмет: „Ремонт и поддръжка на климатици и климатични системи в Териториална дирекция Митница Русе“; обособена позиция № 3 с предмет: „Ремонт и поддръжка на климатици и климатични системи в Териториална дирекция Митница Бургас“; обособена позиция № 4 с предмет: „Ремонт и поддръжка на климатици и климатични системи в Териториална дирекция Митница София“; обособена позиция № 5 с предмет: „Ремонт и поддръжка на климатици и климатични системи в Териториална дирекция Митница Пловдив“ и обособена позиция № 6 с предмет: Ремонт на климатична система VRF GREE GMV– Pd , IV в МБ Свиленград“. В настоящата обществена поръчка Възложителят се възползва от възможността, предоставена от чл. 21, ал. 6 от ЗОП и ще възлага обособена позиция № 6 по реда, валиден за индивидуалната й прогнозна стойност, а именно чрез директно възлагане. Прогнозната стойност на обособената позиция не надвишава 79 998,77 евро/156 464 лева, а прогнозна стойност е в размер на 25 000,00 (двадесет и пет хиляди) евро/48 895,75 (четиридесет и осем хиляди осемстотин деветдесет и пет лева и седемдесет и пет стотинки) лв., което не надхвърля 20 на сто от общата прогнозна стойност на поръчката. Предвид изложеното, чрез настоящата открита процедура ще бъдат възложени услугите, предмет на обособени позиции № № 1, 2, 3, 4 и 5, чиято обща прогнозна стойност е в размер на 652 540,00 (шестстотин петдесет и две хиляди петстотин и четиридесет) евро/1 276 257,31 (един милион двеста седемдесет и шест хиляди двеста петдесет и седем лева и тридесет и една стотинки) лева без ДДС.
Кодове CPV
Документи и подаване
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Свързани поръчки
Bulgária – Gyógyászati és precíziós berendezéssel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások – Открита процедура: „Абонаментно и сервизно обслужване на медицинска апаратура производство на Dräger с включени резервни части” Референтен номер на поръчката: 50/2026
УНИВЕРСИТЕТСКА МНОГОПРОФИЛНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ "СВ. ИВАН РИЛСКИ" ЕАДБългарияRepair and maintenance services of medical and precision equipmentКрайна дата в 26 дниПубликувано на 31.08.2026 г.
Bulgária – Gépjármű és hozzá tartozó berendezések javítása és karbantartása – „Техническо обслужване на моторни превозни средства/МПС/, включващо основен, текущ ремонт и профилактика на МПС, доставка на резервни части и аксесоари за нуждите на ТП „ДГС Кюстендил“ за срок от 24 месеца“
ТЕРИТОРИАЛНО ПОДЕЛЕНИЕ "ДЪРЖАВНО ГОРСКО СТОПАНСТВО КЮСТЕНДИЛ"БългарияRepair and maintenance services of motor vehicles and associated equipmentКрайна дата в 31 дниПубликувано на 31.08.2026 г.
Bulgária – Épületszerelvény-javítási és -karbantartási szolgáltatások – Абонаментна техническа поддръжка в гаранционен срок на асансьори и ескалатори при метростанции от трети метродиаметър, по обособени позиции
МЕТРОПОЛИТЕН ЕАДБългарияRepair and maintenance services of building installationsLift-maintenance servicesRepair and maintenance services of escalatorsКрайна дата в 11 дниПубликувано на 31.08.2026 г.
Bulgária – Járművek és azokkal kapcsolatos berendezések javítása, karbantartása és járulékos szolgáltatása – " Техническо обслужване на моторни превозни средства /МПС/, включващо основен, текущ, ремонт и профилактика на МПС , доставка на резервни части и аксесоари за нуждите на ТП " ДГС Сандански" за срок от 24 месеца"
ТЕРИТОРИАЛНО ПОДЕЛЕНИЕ "ДЪРЖАВНО ГОРСКО СТОПАНСТВО САНДАНСКИ"БългарияRepair, maintenance and associated services of vehicles and related equipmentParts and accessories for vehicles and their enginesКрайна дата в 25 дниПубликувано на 30.08.2026 г.