Lengyelország – Gyógyszerészeti termékek – Sukcesywne dostawy leku refundowanego w ramach Programu Lekowego pn. LECZENIE IMMUNOGLOBULINAMI CHORÓB NEUROLOGICZNYCH, B.67 dla potrzeb Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach.
Описание
Przedmiotem zamówienia są Sukcesywne dostawy leku refundowanego w ramach Programu Lekowego pn. LECZENIE IMMUNOGLOBULINAMI CHORÓB NEUROLOGICZNYCH, B.67 dla potrzeb Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach. Program lekowy: LECZENIE IMMUNOGLOBULINAMI CHORÓB NEUROLOGICZNYCH, B.67 - Pakiet nr 1 - Immunoglobulinum humanum normale. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości określono w załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo - cenowy. Informacje w zakresie zasad realizacji dostawy, gwarancji oraz wynagrodzenia zawiera załącznik nr załącznik nr 3 do SWZ – projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego na zasadach umowy sukcesywnej. Przez produkty lecznicze, stanowiące przedmiot zamówienia należy rozumieć produkty lecznicze w rozumieniu ustawy z dnia 6 września 2001 r. - Prawo farmaceutyczne Zaoferowane produkty lecznicze muszą być dopuszczone do obrotu na zasadach określonych w art. 3 albo art. 4 ust. 1 i 2 albo art. 4a ustawy – Prawo farmaceutyczne. Cena za wykonanie zamówienia musi być obliczona zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami, w szczególności przepisami o podatku od towarów i usług, o rachunkowości, oraz z Obwieszczeniem Ministra Zdrowia w sprawie wykazu refundowanych leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych aktualnym na dzień składania ofert, a także zgodnie z warunkami określonymi w niniejszej specyfikacji. Zamawiający zastrzega prawo odrzucenia oferty na podstawie art. 226 ust 1 pkt 5) tj. cena jednostkowa nie może przekroczyć ceny wysokości limitu finansowania z Obwieszczeniem Ministra Zdrowia w sprawie wykazu refundowanych leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych aktualnym na dzień składania ofert.
Кодове CPV
Документи и подаване
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Свързани поръчки
Lengyelország – Nem vegyi egyszer használatos fogyóeszközök és hematológiai fogyóeszközök – DOSTAWA MEDYCZNEGO SPRZĘTU JEDNORAZOWEGO UŻYTKU I AKCESORIÓW
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Im. Najświętszej Maryi PannyПолшаDisposable non-chemical medical consumables and haematological consumablesMedical clothingMedical consumablesКрайна дата в 40 дниПубликувано на 01.09.2026 г.
Lengyelország – Gyógyszerészeti termékek – SZP.281.60.2026 - Dostawa produktów leczniczych do stosowania w ramach programów lekowych oraz chemioterapii dla Instytutu „CZMP”
Instytut „Centrum Zdrowia Matki Polki”ПолшаPharmaceutical productsКрайна дата в 15 дниПубликувано на 01.09.2026 г.
Lengyelország – Laboratóriumi reagensek – Sukcesywne dostawy specjalistycznych odczynników biochemicznych, hematologicznych, materiałów kontrolnych i eksploatacyjnych na potrzeby jednostek UPWr.
Uniwersytet Przyrodniczy we WrocławiuПолшаLaboratory reagentsКрайна дата в 36 дниПубликувано на 01.09.2026 г.
Lengyelország – Testen kívüli keringtető egység – „Zakup aparatu do krążenia pozaustrojowego dla Copernicus PL Sp. z o.o. w Gdańsku”
COPERNICUS PODMIOT LECZNICZY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄПолшаExtracorporeal circulatory unitКрайна дата в 36 дниПубликувано на 01.09.2026 г.