Връщане към търсене
Фpaнция – Медицински консумативи – 2026-082 - GDMSAD01 - Système d'Acquisition Dynamique pour la fourniture de Dispositifs Médicaux Stériles pour le compte des établissements adhérents du GCS Pharma Hauts de France
Centre Hospitalier de LensФранцияПубликувано на 21.07.2026 г.
3607 дни оставатОписание
Важно: Настоящата процедура заменя предишната процедура (реф. AWS № F-PF-1828502), която е била затворена за технически причини, свързани с настройката на профила на покупателя. Икономическите оператори, които вече са подавали кандидатура, са ПОВИКАНИ ДА Я ПОДАДАТ ОТНОВО на тази нова процедура. Молим ви да извините за причинените неудобства.
Кодове CPV
Medical consumables
Документи и подаване
AI резюме
Влезте, за да получите AI резюмеContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Свързани поръчки
Franciaország – Spektroszkópiai berendezések – Jouvence EA-GC-IRMS analyse isotopique
CNRSФранцияSpectroscopy devicesКрайна дата в 2 дниПубликувано на 03.09.2026 г.
Franciaország – Radioterápiás eszközök és kellékek – FOURNITURE D’EQUIPEMENTS ET LOGICIELS DE RADIOTHERAPIE ET PRESTATIONS ASSOCIEES
GIP RESAHФранцияRadiotherapy devices and suppliesMedical software packageFinancial and insurance servicesКрайна дата в 51 дниПубликувано на 03.09.2026 г.
Franciaország – Gyógyszerészeti termékek – APPEL D’OFFRES POUR LES PROCEDURES DE CARDIOLOGIE INTERVENTIONNELLE ET SERVICES ASSOCIES: FOURNITURE DE DISPOSITIFS MEDICAUX ET DISPOSITIFS MEDICAUX IMPLANTABLES POUR ANGIOPLASTIE CORONAIRE ET CARDIOLOGIE STRUCTURELLE - Groupement de coopération sanitaire entre les Hospices Civils de Lyon - le Centre Hospitalier de Nord-Ouest Villefranche et le Centre Hospitalier de Fleyriat
HOSPICES CIVILS DE LYON-GHT VAL RHONE CENTREФранцияPharmaceutical productsAngiography suppliesAngioplasty suppliesКрайна дата в 33 дниПубликувано на 02.09.2026 г.
Franciaország – Gyógyszerészeti termékek – DMUUNSS : Fourniture de Dispositifs Médicaux à Usage Unique Non Stériles et Stérilisation au profit du GCS Nouvelle-Aquitaine
CHU BORDEAUXФранцияPharmaceutical productsMedical consumablesКрайна дата в 30 дниПубликувано на 02.09.2026 г.