Görögország – Védelmi szoftvercsomag – Προμηθεια:1. Άδεια λογισμικού συστήματος SIEM/SOAR ,2. Ανανέωση του Προγράμματος Συντήρησης και Υποστήριξης (Software Assurance - SA) και 3. Ανανέωση και Επέκταση των Αδειών Υποστήριξης (Firmware Updates, Enhanced Support και Phone Support) του Συστήματος FortiAuthenticator της Υποδομής του Συστήματος Ασφαλούς Μετάδοσης (ΣΑΜ)»
Описание
Ανοικτός, Ηλεκτρονικός Διαγωνισμός, άνω των ορίων για τη σύναψη σύμβασης για την προμήθεια: 1. Προμήθεια Άδειας λογισμικού συστήματος SIEM/SOAR (Security Information and Event Management – SIEM, Security Orchestration, Automation, and Response -SOAR), 2. Ανανέωση του Προγράμματος Συντήρησης και Υποστήριξης (Software Assurance - SA) των Αδειών Λογισμικού Microsoft του Υπουργείου 3. Ανανέωση και Επέκταση των Αδειών Υποστήριξης (Firmware Updates, Enhanced Support και Phone Support) του Συστήματος FortiAuthenticator της Υποδομής του Συστήματος Ασφαλούς Μετάδοσης (ΣΑΜ), συνολικής προϋπολογισθείσας αξίας140.300,00€ πλέον (χωρίς) Φ.Π.Α. 24% ή 173.972,00€ συμπεριλαμβανομένου Φ.Π.Α. 24%.
Кодове CPV
Документи и подаване
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Свързани поръчки
Görögország – Szoftvercsomag és információs rendszerek – Δράσεις για τον ψηφιακό μετασχηματισμό του Δήμου Φαιστού
ΔΗΜΟΣ ΦΑΙΣΤΟΥГърцияSoftware package and information systemsSensorsNetwork equipmentКрайна дата в 36 дниПубликувано на 02.09.2026 г.
Görögország – Adatbázis-kezelő és operációsrendszer-szoftvercsomag – ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΔΡΑΣΕΩΝ MARKETPLACE ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΔΗΜΟΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΟΣГърцияDatabase and operating software packageКрайна дата в 16 дниПубликувано на 02.09.2026 г.
Görögország – Számítógépszerverek – Πρόσκληση υποβολής προσφορών για την προμήθεια, εγκατάσταση, παραμετροποίηση και θέση σε πλήρη λειτουργία της νέας υποδομής Πληροφορικής του Υπερταμείου
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΩΝ & ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ Α.Ε.ГърцияComputer serversNetwork serversComputer equipment and suppliesКрайна дата в 11 дниПубликувано на 02.09.2026 г.
Görögország – Szerverek – ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΥΨΗΛΗΣ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑΣ ΜΕ DISASTER RECOVERY ΓΙΑ ΤΙΣ ΒΑΣΕΙΣ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ ORACLE ΤΗΣ ΕΡΤ Α.Ε
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ Α.Ε.ГърцияServersComputer storage unitsHardware installation servicesКрайна дата в 32 дниПубликувано на 25.08.2026 г.