Lengyelország – Orvosi felszerelések – Dostawa, montaż i uruchomienie: Fotel do pobrań i ciśnieniomierze
Описание
Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie: Fotela do pobrań i ciśnieniomierzy 3 szt. do wykonywania badań w Szpitalu w Kamieniu Pomorskim Sp. z o.o. Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 2 do SWZ który bezwzględnie powinien być złożony wraz z formularzem oferty (załącznik nr 1 do SWZ) (dalej również jako „FO”). Zamawiający wymaga, aby zaoferowany sprzęt stanowił wyrób medyczny – w rozumieniu Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1620 z późn. zm., dalej „UoWM”), wprowadzony do obrotu i używania na terytorium RP zgodnie z obowiązującymi przepisami. Zamawiający na podstawie art. 30 ust. 2 ustawy PZP udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania. Zamówienie składa się z 2 zadań. 1) Zadanie nr 1: Dostawa montaż i uruchomienie: Fotel do pobrań – 1 sztuka 2) Zadanie nr 2: Dostawa montaż i uruchomienie: Ciśnieniomierze – 3 sztuka Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych obejmujących poszczególne zadania. Zamawiający nie wprowadza ograniczeń ilości zadań, na które może zostać udzielone zamówienie jednemu Wykonawcy. Wykonawcy mogą składać ofertę obejmującą jedno zadanie, kilka zadań bądź wszystkie zadania.
Кодове CPV
Документи и подаване
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Свързани поръчки
Lengyelország – Laboratóriumi reagensek – Dostawa odczynników, materiałów zużywalnych wraz z dzierżawą aparatów do automatycznej izolacji oraz amplifikacji kwasu nukleinowego metodą REAL-TIME PCR
Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w KrakowieПолшаLaboratory reagentsКрайна дата в 11 дниПубликувано на 02.09.2026 г.
Lengyelország – Orvosi fogyóeszközök – NZP.271.123.2026 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę wyrobów medycznych dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 10 000 000 Euro.
Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w ŁodziПолшаMedical consumablesКрайна дата в 26 дниПубликувано на 02.09.2026 г.
Lengyelország – Gyógyszerészeti termékek – Dostawa produktu leczniczego - Prednisoloni hemisuccinas
Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w KrakowieПолшаPharmaceutical productsКрайна дата в 15 дниПубликувано на 02.09.2026 г.
Lengyelország – Műtőtermi készülékek és műszerek – Dostawy wyrobów do neurochirurgii
GÓRNOŚLĄSKIE CENTRUM ZDROWIA DZIECKA im. św. JANA PAWŁA II Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 6 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w KatowicachПолшаOperating theatre devices and instrumentsMiscellaneous medical devices and productsКрайна дата в 35 дниПубликувано на 02.09.2026 г.