Търсене на тендери
Запазване на търсенеИзточник на данни: Tenders Electronic Daily (TED) — тендери на ниво на ЕС над прага.
Търсенето обхваща заглавието, описанието и името на възложителя.
57 тендери намери
Подреждане
Görögország – Papír sterilizálózacskó és csomagolókendő – ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 30/2026
Γ. Ν. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ''ΘΡΙΑΣΙΟ''ГърцияPaper sterilisation pouches or wrapsКрайна дата в 30 дниПубликувано на 01.09.2026 г.
Görögország – Gyógyászati készletek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΕΣΠΑ 2021-2027 ΥΠΟΕΡΓΑ 1 ΕΩΣ 16
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣГърцияMedical kitsOperating tablesIncubatorsКрайна дата в 44 дниПубликувано на 01.09.2026 г.
Görögország – Orvosi felszerelések – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΝΟΣ ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟΥ POWER TOOL
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ-ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ - ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ "ΔΙΑΛΥΝΑΚΕΙΟ"ГърцияMedical equipmentsКрайна дата в 44 дниПубликувано на 31.08.2026 г.
Görögország – Kötszerek – Δ.21/2025 (Επαναληπτικός)
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΣΕΡΡΩΝГърцияDressingsMedical gauzeКрайна дата в 21 дниПубликувано на 30.08.2026 г.
Görögország – Elektroencefalográfok, EEG-készülékek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΩΡΛ ΚΑΙ ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΓΙΚΗΣ
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ"ГърцияElectro-encephalographsSurgical laserDiagnostic devicesКрайна дата в 40 дниПубликувано на 30.08.2026 г.
Görögország – Orvosi fogyóeszközök – ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ υπ’ αριθμ. 26/2026 ΤΟΥ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΟΙΚΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΓΙΑ ΣΥΜΒΑΣΕΙΣ ΜΕ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟ ΑΝΩ ΤΟΥ ΟΡΙΟΥ ΕΦΑΡΜΟΓΗΣ ΤΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΗΣ ΝΟΜΟΘΕΣΙΑΣ με αντικείμενο την προμήθεια υγειονομικών υλικών για την κάλυψη αναγκών της Ειδικής Μονάδας Χημειοθεραπείας της Παν/κης Ογκολογικής Κλινικής και της Πανεπιστημιακής Κλινικής Ακτινοθεραπευτικής Ογκολογίας του Π.Γ.Ν.Α.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣГърцияMedical consumablesMedical needlesSurgical glovesКрайна дата в 30 дниПубликувано на 30.08.2026 г.
Görögország – Endoszkópiás és endosebészeti készülékek – «Προμήθεια Ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού του Νοσοκομείου Θείας Πρόνοιας «Η ΠΑΜΜΑΚΑΡΙΣΤΟΣ»
ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΙΑΣ ΠΡΟΝΟΙΑΣ «Η ΠΑΜΜΑΚΑΡΙΣΤΟΣ»ГърцияEndoscopy, endosurgery devicesX-ray devicesBiomedical equipmentКрайна дата в 35 дниПубликувано на 30.08.2026 г.
Görögország – Szívkoszorúér-protézisek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ¨"ΣΤΕΦΑΝΙΑΙΩΝ ΕΝΔΟΠΡΟΘΕΣΕΩΝ¨"
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ "ΠΑΝΑΓΙΑ Η ΒΟΗΘΕΙΑ"ГърцияCoronary endoprosthesesКрайна дата в 40 дниПубликувано на 30.08.2026 г.
Görögország – Anesztéziai készülékek – Αρ. Διακήρυξης 010/2026
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥГърцияAnaesthesia devicesX-ray fluoroscopy devicesКрайна дата в 33 дниПубликувано на 27.08.2026 г.
Görögország – Szívbillentyű – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΒΙΟΠΡΟΣΘΕΤΙΚΩΝ ΑΟΡΤΙΚΩΝ ΒΑΛΒΙΔΩΝ
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ "ΠΑΝΑΓΙΑ Η ΒΟΗΘΕΙΑ"ГърцияCardiac valveКрайна дата в 40 дниПубликувано на 27.08.2026 г.
Görögország – Dializáló szűrők – ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ υπ’ αριθμ. 27/2026 ΤΟΥ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΟΙΚΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΓΙΑ ΣΥΜΒΑΣΕΙΣ ΜΕ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟ ΑΝΩ ΤΟΥ ΟΡΙΟΥ ΕΦΑΡΜΟΓΗΣ ΤΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΗΣ ΝΟΜΟΘΕΣΙΑΣ με αντικείμενο την προμήθεια φίλτρων τεχνητού νεφρού, για την κάλυψη των αναγκών της Μονάδας Τεχνητού Νεφρού του Π.Γ.Ν. Αλεξανδρούπολης.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣГърцияDialysis filtersКрайна дата в 26 дниПубликувано на 26.08.2026 г.
Görögország – Orvosi felszerelések – Επιλογή Αναδόχου υλοποίησης του Υποέργου 1 της πράξης «Προμήθεια σύγχρονου απεικονιστικού ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού για το Εργαστηρίο Διαγνωστικής & Επεμβατικής Ακτινολογίας του Π.Γ.Ν.Αλεξανδρούπολης», με κωδικό ΟΠΣ 6056564 που είναι ενταγμένη στο Πρόγραμμα «Ανατολική Μακεδονία, Θράκη 2021-2027.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣГърцияMedical equipmentsMiscellaneous medical devices and productsКрайна дата в 30 дниПубликувано на 26.08.2026 г.
Görögország – Laboratóriumi reagensek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΩΝ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟΥ
Γ.Ν.Α. "ΛΑΪΚΟ"ГърцияLaboratory reagentsКрайна дата в 33 дниПубликувано на 25.08.2026 г.
Görögország – Laboratóriumi reagensek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΩΝ ΥΛΙΚΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΚΥΤΤΑΡΑΦΑΙΡΕΣΗΣ SPECTRA OPTIA ΤΗΣ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΗΣ ΚΛΙΝΙΚΗΣ
Γ.Ν.Α. "ΛΑΪΚΟ"ГърцияLaboratory reagentsКрайна дата в 33 дниПубликувано на 25.08.2026 г.
Görögország – Kémiai reagensek – Ανοικτός ηλεκτρονικός διαγωνισμός άνω των ορίων προμήθειας Αντιδραστηρίων Παρασκευαστικών Χρήσεων με παραχώρηση συνοδού εξοπλισμού για τις ανάγκες του Α.Ν.Θ. ΘΕΑΓΕΝΕΙΟΥ
ΑΝΤΙΚΑΡΚΙΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ "ΘΕΑΓΕΝΕΙΟ"ГърцияChemical reagentsКрайна дата в 34 дниПубликувано на 25.08.2026 г.
Görögország – Laboratóriumi reagensek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΛΩΣΙΜΩΝ ΥΛΙΚΩΝ ΜΕ ΣΥΝΟΔΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ
Γ.Ν.Α. "ΛΑΪΚΟ"ГърцияLaboratory reagentsКрайна дата в 33 дниПубликувано на 25.08.2026 г.
Görögország – Páciensfigyelő rendszerek – 83/2026
ΠΓΝΘ ΑΧΕΠΑГърцияPatient-monitoring systemКрайна дата в 64 дниПубликувано на 25.08.2026 г.
Görögország – Orvosi felszerelések – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ Β΄ΒΑΘΜΙΑΣ
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣГърцияMedical equipmentsКрайна дата в 47 дниПубликувано на 25.08.2026 г.
Görögország – Laboratóriumi reagensek – Προμήθεια αντιδραστηρίων για τη διάγνωση του Καταρροϊκού Πυρετού και της ασθένειας του Δυτικού Νείλου
Υπουργείο Αγροτικής Ανάπτυξης και ΤροφίμωνГърцияLaboratory reagentsКрайна дата в 21 дниПубликувано на 24.08.2026 г.
Görögország – Kémiai reagensek – ΧΗΜΙΚΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ (ΜΕ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΠΑΡΑΧΩΡΗΣΗ ΣΥΝΟΔΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΡΤΑΣГърцияChemical reagentsКрайна дата в 30 дниПубликувано на 24.08.2026 г.