Търсене на тендери
Запазване на търсенеИзточник на данни: Tenders Electronic Daily (TED) — тендери на ниво на ЕС над прага.
Търсенето обхваща заглавието, описанието и името на възложителя.
43 тендери намери
Подреждане
Portugália – Villamos járművek – AQ 07/2026 Acordo-Quadro para aquisição de veículos elétricos e híbridos
Comunidade Intermunicipal da Região de CoimbraПортугалияElectric vehiclesКрайна дата в 30 дниПубликувано на 01.09.2026 г.
Portugália – Személygépkocsik – Locação de um veículo híbrido plug-in em regime de aluguer operacional de viaturas e aquisição de serviços associados
INEGI - Instituto de Engenharia Mecânica e Gestão IndustrialПортугалияPassenger carsКрайна дата в 28 дниПубликувано на 01.09.2026 г.
Portugália – Személygépkocsik – CI 2918/2026 Contratação de Serviços de Renting de Viaturas para a ULSTMAD, EPE.
Unidade Local de Saúde de Trás-os-Montes e Alto Douro, EPEПортугалияPassenger carsКрайна дата в 30 дниПубликувано на 30.08.2026 г.
Portugália – Gépjárművek – CT-26/00933 - Aquisição de Veículo Posto Móvel/Comando DPMU
Município de SintraПортугалияMotor vehiclesКрайна дата в 28 дниПубликувано на 30.08.2026 г.
Portugália – Buszok és távolsági buszok – Aquisição de Veículo Pesado de Passageiros
Município de Ferreira do ZêzereПортугалияBuses and coachesКрайна дата в 24 дниПубликувано на 30.08.2026 г.
Portugália – Gépjárművek – CT-26/00924 - Aquisição de 2 Reboques Pronto Socorro
Município de SintraПортугалияMotor vehiclesКрайна дата в 28 дниПубликувано на 30.08.2026 г.
Portugália – Vasútépítési anyagok – Aquisição de meias grades de agulha para aparelhos de 5ª geração e posterior
Infraestruturas de Portugal, SAПортугалияRailway materialsКрайна дата в 29 дниПубликувано на 27.08.2026 г.
Portugália – Járművek és járműmotorok alkatrészei és tartozékai – Fornecimento contínuo de peças para as viaturas da frota VITRUS, por lotes
Vitrus Ambiente, EM, SAПортугалияParts and accessories for vehicles and their enginesКрайна дата в 22 дниПубликувано на 26.08.2026 г.
Portugália – Személygépkocsik – Concurso público, com publicidade internacional, para contratação de 105 veículos ligeiros de passageiros em regime de aluguer operacional
Entidade de Serviços Partilhados da Administração Pública, IPПортугалияPassenger carsКрайна дата в 14 дниПубликувано на 26.08.2026 г.
Portugália – Kombi gépkocsik – AQUISIÇÃO DE 9 VIATURAS LIGEIRAS NOVAS DE PASSAGEIROS E DE MERCADORIAS
Município de MirandelaПортугалияEstate carsКрайна дата в 23 дниПубликувано на 25.08.2026 г.
Portugália – Távolsági buszok – Aquisição de Viatura de Turismo Nova
TUB - Transportes Urbanos de Braga, EMПортугалияCoachesКрайна дата в 21 дниПубликувано на 25.08.2026 г.
Portugália – Hulladékgyűjtő járművek – Aquisição de Viatura 100% Elétrica Pesada de 19 Toneladas com Caixa de Compactação de 16 m3 para recolha de resíduos Urbanos no Concelho de Praia da Vitória
Praia Ambiente, EMПортугалияRefuse-collection vehiclesКрайна дата в 36 дниПубликувано на 25.08.2026 г.
Portugália – Gépjárművek – Aquisição de maquinaria e viaturas diversas a incorporar na frota do Município
Município de FaroПортугалияMotor vehiclesExcavating machineryOther passenger carsКрайна дата в 2 дниПубликувано на 25.08.2026 г.
Portugália – Személygépkocsik – Locação de 47 viaturas automóveis, por 12 meses, por lotes
Autoridade para as Condições do TrabalhoПортугалияPassenger carsКрайна дата в 21 дниПубликувано на 24.08.2026 г.
Portugália – Gépjárművek – ALUGUER OPERACIONAL DE VIATURAS
Penafiel Verde, EMПортугалияMotor vehiclesКрайна дата в 19 дниПубликувано на 23.08.2026 г.
Portugália – Hulladék- és szeméttároló konténerek és kukák – Fornecimento de Equipamentos de Contentorização de Biorresíduos
Águas de Gaia, EM, SAПортугалияWaste and rubbish containers and binsКрайна дата в 16 дниПубликувано на 20.08.2026 г.
Portugália – Személygépkocsik – Locação operacional de veículos automóveis ligeiros, por lotes, em estado novo, pelo prazo de 60 meses
Município da MaiaПортугалияPassenger carsКрайна дата в 19 дниПубликувано на 20.08.2026 г.
Portugália – Rendőrautók – Viaturas ligeiras elétricas e viaturas de intervenção rápida para a PSP
Município do PortoПортугалияPolice carsКрайна дата в 15 дниПубликувано на 19.08.2026 г.
Portugália – Légiforgalom-irányító berendezések – Pº 678/26 - FORNECIMENTO DE EQUIPAMENTO LENOVO PARA A PLATAFORMA DE TESTES.
Navegação Aérea de Portugal - Nav Portugal, EPEПортугалияAir-traffic control equipmentКрайна дата в 12 дниПубликувано на 17.08.2026 г.
Portugália – Légiforgalom-irányító berendezések – Pº 500/26 - FORNECIMENTO DE EQUIPAMENTOS DE REDE CISCO PARA AS TORRES DO PORTO, FARO, FUNCHAL E PORTO SANTO
Navegação Aérea de Portugal - Nav Portugal, EPEПортугалияAir-traffic control equipmentКрайна дата в 12 дниПубликувано на 17.08.2026 г.