Търсене на тендери
Запазване на търсенеИзточник на данни: Tenders Electronic Daily (TED) — тендери на ниво на ЕС над прага.
Търсенето обхваща заглавието, описанието и името на възложителя.
15 тендери намери
Подреждане
Portugália – Különleges közúti személyszállítási szolgáltatások – Prestação de Serviços de Transporte de Doentes não urgentes
Unidade Local de Saúde de Matosinhos, EPEПортугалияSpecial-purpose road passenger-transport servicesКрайна дата в 29 дниПубликувано на 01.09.2026 г.
Portugália – Utasszállító járművek kölcsönzése vezetővel – Prestação de serviços de transporte de Colaboradores Operacionais CP através de veículos ligeiros (TVDE/TÁXI)
CP - Comboios de Portugal, EPEПортугалияHire of passenger transport vehicles with driverКрайна дата в 28 дниПубликувано на 01.09.2026 г.
Portugália – Közúti szállítási szolgáltatások – Aquisição de serviços específicos de transporte de passageiros
Banco de PortugalПортугалияRoad transport servicesКрайна дата в 34 дниПубликувано на 01.09.2026 г.
Portugália – Közúti szállítási szolgáltatások – Aquisição de serviços de transporte de roupa hospitalar da Lavandaria de Vila Real
Serviço de Utilização Comum dos HospitaisПортугалияRoad transport servicesКрайна дата в 28 дниПубликувано на 31.08.2026 г.
Portugália – Taxiszolgáltatás – Serviços de transporte de alunos em táxi, no ano letivo 2026/2027 e 2027/2028- Lotes
Município de TondelaПортугалияTaxi servicesКрайна дата в 21 дниПубликувано на 26.08.2026 г.
Portugália – Ipari járművek kölcsönzése vezetővel – Locação de Viatura com braço telescópico e cesto, incluindo Operador/Motorista
Município da Ribeira GrandeПортугалияHire of industrial vehicles with driverКрайна дата в 16 дниПубликувано на 20.08.2026 г.
Portugália – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – CPI22/2026 Serviço Público de Transporte Rodoviário Regular de Passageiros no Concelho de Barcelos 2027
Município de BarcelosПортугалияPublic road transport servicesКрайна дата в 2 дниПубликувано на 17.08.2026 г.
Portugália – Nem menetrendszerű utasszállítás – Transporte Individual e Remunerado de Passageiros em Veículos Descaracterizados a partir de Plataforma Eletrónica (TVDE)
Santa Casa da Misericórdia de LisboaПортугалияNon-scheduled passenger transportКрайна дата в 8 дниПубликувано на 12.08.2026 г.
Portugália – Közúti szállítási szolgáltatások – Prestação de serviços de transporte e distribuição de produtos na área da Saúde, entre as diversas Unidades Locais de Saúde (ULS)
Serviço de Utilização Comum dos HospitaisПортугалияRoad transport servicesКрайна дата в 12 дниПубликувано на 12.08.2026 г.
Portugália – Közúti szállítási szolgáltatások – Celebração de Acordo Quadro para a Locação de Viaturas Ligeiras em regime de Renting
Serviço de Utilização Comum dos HospitaisПортугалияRoad transport servicesКрайна дата в 11 дниПубликувано на 12.08.2026 г.
Portugália – Közúti szállítási szolgáltatások – Acordo Quadro para Locação de Viaturas de Transporte de Mercadorias do tipo Chassis-Cabine, em regime de renting.
Serviço de Utilização Comum dos HospitaisПортугалияRoad transport servicesКрайна дата в 7 дниПубликувано на 06.08.2026 г.
Portugália – Különleges közúti személyszállítási szolgáltatások – CONTRATAÇÃO DA PRESTAÇÃO DE SERVIÇOS DE TRANSPORTES ESCOLARES PARA O CONSERVATÓRIO DE MÚSICA DE LOULÉ –FRANCISCO ROSADO E PARA OS PROGRAMAS “FÉRIAS PARA TODOS” E “FÉRIAS PARA TODOS XL” + ATIVIDADES ES
Município de LouléПортугалияSpecial-purpose road passenger-transport servicesКрайна дата в 5 дниПубликувано на 03.08.2026 г.
Portugália – Vasúti tömegközlekedési szolgáltatások – Concurso Público com Publicidade Internacional para a Subconcessão do Sistema de Metro Ligeiro da Área Metropolitana do Porto.
Metro do Porto, SAПортугалияPublic transport services by railwaysКрайна дата в 49 дниПубликувано на 26.07.2026 г.
Portugália – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – concurso público n.º 8/2026 - Aquisição da prestação de serviço público de transporte de passageiros.
CI-AMAL - Comunidade Intermunicipal do AlgarveПортугалияPublic road transport servicesКрайна дата в 12 дниПубликувано на 19.07.2026 г.
Franciaország – Vízi szállítási szolgáltatások – Le marché porte sur la réalisation de la desserte maritime en fret entre le quai du commerce de Saint-Pierre et le port de Miquelon.
SGCD975ФранцияWater transport servicesShipping operationsНяма даден срокПубликувано на 25.01.2026 г.