Irsko – Měřiče – P20899 Supply, install, commissioning, integration of Utility Meters for Dublin and Cork airport
Popis
daa modernizuje část své elektrické, tepelné a vodoměrné infrastruktury na celém areálu letiště Dublin. Projekt zahrnuje dodávku, instalaci, zprovoznění a integraci nové generace spotřebičů, které nahradí zastaralé zařízení, která již nesplňují požadavky daa na provoz, přesnost nebo správu dat. Aktualizované měřiče poskytnou vysokopřesné, MID-souhlasné měření, zlepšená data a reálný časový přehled o spotřebě energie. Program zahrnuje nasazení nových měřičů, komunikačních rozhraní, telemetrických řešení pro vzdálená místa a plnou integraci s existujícími systémy pro řízení energie na letišti Dublin. Řešení musí být otevřeného protokolu a technologicky nezávislé. Projekt také zvažuje možnosti budoucnosti, včetně kompatibility s LoRaWAN a dalšími technologiemi založenými na IoT.
Kódy CPV
Dokumenty a podání
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Související zakázky
Írország – Laboratóriumi, optikai és precíziós felszerelések (kivéve szemüvegek) – LA3798C - UL - CFT for the Supply and Delivery of a Coastal and Offshore Autonomous Surface Vehicle (ASV) for University of Limerick (UL)
Education Procurement Service (EPS)IrskoLaboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)Marine equipmentSurvey vesselsDeadline za 6 dnůPublikováno 02. 9. 2026
Írország – Észlelő- és analizálóberendezések – Request for Tenders for the Provision of Four Videoscopes
Office of the Revenue Commissioners_366IrskoDetection and analysis apparatusChecking and testing apparatusSpectroscopy devicesDeadline za 38 dnůPublikováno 31. 8. 2026
Írország – Laboratóriumi, optikai és precíziós felszerelések (kivéve szemüvegek) – Supply, Delivery, Installation and Commissioning of an Environmental Chamber for DCU
Dublin City UniversityIrskoLaboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)Deadline za 9 dnůPublikováno 31. 8. 2026
Írország – Laboratóriumi, optikai és precíziós felszerelések (kivéve szemüvegek) – Supply, Delivery, Installation of an Electrochemical Multichannel Workstation for TU Dublin
Technological University Dublin (TU Dublin)IrskoLaboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)Instruments for checking physical characteristicsDeadline za 11 dnůPublikováno 26. 8. 2026