Lengyelország – Építési munkák – Przebudowa i rozbudowa bocznicy kolejowej PKP Intercity S.A. w Lublinie
Popis
1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa i rozbudowa bocznicy kolejowej PKP Intercity S.A. w Lublinie. Adres obiektu: bocznica kolejowa w Lublinie, przy ul. Gazowej 6. Działki: - obręb 10: 2/220, 2/104, 2/192, 2/181, 2/93, 2/66, 2/222, 2/13, 2/20, 2/190, 2/179, 2/180, 2/214, 2/213, 2/216, 2/202, 2/188, 2/186, - obręb 17: 1/5, 8, 3/2, 3/35, 5, 3/37, 3/18, - obręb 43: 1, 2. 2. Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (t. j. Dz.U. z 2026 r., poz. 793 ze zm.), zwanej dalej „ustawą Pzp” lub "Pzp". Przedmiotowe zamówienie jest zamówieniem sektorowym. 3. Szczegółowe wymagania dotyczące zamówienia zawiera SWZ i załączniki do SWZ, stanowiące jej integralną część. 4. Zamawiający na podstawie art. 139 ust. 1 Ustawy Pzp, przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert, tzn. najpierw dokona badania i oceny ofert dla ustalenia najwyżej ocenionej oferty, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Kódy CPV
Dokumenty a podání
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Související zakázky
Lengyelország – Közútjavítás – Remont infrastruktury drogowej na terenie Miasta Łodzi z podziałem na II części w ramach zadań Budżetu Obywatelskiego
Miasto Łódź – Urząd Miasta ŁodziPolskoRoad-repair worksSurface work for streetsPaving and asphalting worksDeadline za 6 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Lengyelország – Víz- és szennyvízvezetékek építése – Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w ul. Mrówczej na odcinku od ul. Odeskiej do ul. Juhasów na terenie Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie S.A.PolskoConstruction work for water and sewage pipelinesDeadline za 14 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Lengyelország – Építési munkák – Innowacyjne rozwiązania dotyczące energii cieplnej i elektrycznej Wieniawskiego Klastra Energii
Gmina WieniawaPolskoConstruction workHeating, ventilation and air-conditioning installation workBoiler installation workDeadline za 31 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Lengyelország – Építési munkák – Umowa ramowa nr 2 w zakresie Systemu Ochrony Technicznej (SOT), Systemu Sygnalizacji Pożarowej (SSP) oraz ogrodzeń
Polskie Sieci Elektroenergetyczne Spółka AkcyjnaPolskoConstruction workSurveillance and security systems and devicesDeadline za 11 dnůPublikováno 03. 9. 2026