Zpět na vyhledávání
Szlovénia – Mezőgazdasági, erdészeti, kertészeti, méhészeti és akvakultúrával kapcsolatos szolgáltatások – IZVEDBA UKREPOV PRILAGAJANJA NA PODNEBNE SPREMEMBE NA OBMOČJU NOTRANJSKEGA REGIJSKEGA PARKA
NOTRANJSKI REGIJSKI PARKSlovinskoPublikováno 31. 8. 2026
7 dnů zbýváPopis
Predmet naročila je izvedba ukrepov prilagajanj na podnebne spremembe na območju Notranjskega regijskega parka in je podrobneje opredeljena v specifikaciji naročila, ki je sestavni del dokumentacije v zvezi oddajo javnega naročila
Kódy CPV
Agricultural, forestry, horticultural, aquacultural and apicultural services
Dokumenty a podání
AI shrnutí
Přihlásit se pro AI shrnutíContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Související zakázky
Szlovénia – Gyomirtási szolgáltatások – Strojno – kemično zatiranje vegetacije 2027 - 2029
Slovenske železnice - Infrastruktura, družba za upravljanje in vzdrževanje železniške infrastrukture ter vodenje železniškega prometa, d.o.o.SlovinskoWeed-killing servicesDeadline za 3 dnyPublikováno 23. 8. 2026
Szlovénia – Zöldterület-ültetési és -karbantartási szolgáltatások – Javno naročilo storitev po odprtem postopku za upravljanje in vzdrževanje zunanjih površin PA Tacen
MINISTRSTVO ZA NOTRANJE ZADEVE IN JAVNO UPRAVOSlovinskoPlanting and maintenance services of green areasDeadline za 23 dnůPublikováno 18. 8. 2026
Szlovénia – Gyomeltávolítási szolgáltatások – Storitve odstranjevanja invazivnih tujerodnih vrst rastlin v projektu LIFE22-NAT-SI-LIFE OrnamentallAS-101107725 na projektnem območju Nakelska Sava
Ministrstvo za okolje in prostor, Direkcija Republike Slovenije za vodeSlovinskoWeed-clearance servicesDeadline za 13 dnůPublikováno 13. 8. 2026
Németország – Erdészeti szolgáltatások – Motormanuelle Holzernte 4. Q 2026 und 1. Q 2027
Landesbetrieb Forst Brandenburg - Vergabemanagement Standort EberswaldeNěmeckoForestry servicesAgricultural, forestry, horticultural, aquacultural and apicultural servicesDeadline za 8 dnůPublikováno 31. 8. 2026