Irsko – Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby – T.027.2026 Request for Tender to establish Dynamic Panels for the provision of Venue Hire and Venue Hire with Catering Services for An Garda Síochána
Popis
V souhrnu bude Zadávací orgán zřizovat Dynamické panelové dohody pro poskytování pronájmu místností a pronájmu místností s cateringovými službami pro členy Garda na službě na akcích po celé zemi. Rozsah požadovaných služeb bude sahat od samostatného pronájmu místností po pronájem místností s cateringovými službami na místě. Cateringové služby budou zahrnovat poskytování horkých jídel (snídaně, oběd a večeře) a/nebo jídelných boxů (Perishable Breakfast Pack, Perishable Snack Pack, Perishable Main Meal Pack a Ambient Snack Pack), které budou distribuovány členům Garda na službě. Technické specifikace pro služby jsou uvedeny v Příloze 1 dokumentu RFT. Panelová dohoda bude rozdělena do dvou (2) lotů; Lot 1 Pronájem místností a Lot 2 Pronájem místností s cateringovými službami; Každý lot bude mít za následek samostatnou dynamickou panelovou dohodu.
Kódy CPV
Dokumenty a podání
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Související zakázky
Írország – Szállodaipari, éttermi és kiskereskedelmi szolgáltatások – P21114 T1 Atrium Foodvenience
daa plcIrskoHotel, restaurant and retail trade servicesCoffee, tea and related productsFood, beverages, tobacco and related productsŽádná splatnost uvedenaPublikováno 02. 9. 2026
Írország – Étkezdei és élelmezési szolgáltatások – RFT for the provision of Catering and Hospitality Services for Longford Government Buildings, Ballinalee Road, Longford, Co. Longford
Department of Social Protection_349IrskoCanteen and catering servicesCanteen servicesCanteen management servicesDeadline za 28 dnůPublikováno 02. 9. 2026
Írország – Élelmezési szolgáltatások – The provision of Concession Catering Services and operation of the Catering Facilities and including the Operation of the Retail Facility at Belvedere House Gardens and Park Mullingar Co Westmeath
Westmeath County CouncilIrskoCatering servicesCanteen and catering servicesCatering services for other enterprises or other institutionsDeadline za 26 dnůPublikováno 01. 9. 2026
Írország – Szállodaipari szolgáltatások – P20861 OEJU Tender for a short term hotel operator at existing Dublin airport Maldron hotel
daa plcIrskoHotel servicesHotel accommodation servicesOther hotel servicesDeadline za 10 dnůPublikováno 16. 8. 2026