Irsko – Vzdělávání a školení – LI3747C Request to Participate in a Panel for the Provision of eBooks to the Education and Training Boards (ETBs) network of schools and centres
Popis
Vzdělávací a výcvikové rady (ETBs) vydávají Žádost o účast na panelu pro Poskytování eKnih sítě škol a center Vzdělávací a výcvikové rady (ETBs). Vzdělávací a výcvikové rady (ETBs) jsou zákonné orgány, které mají odpovědnost za vzdělávání a výcvik, práci s mládeží a řadu dalších funkcí. Dříve známé jako Výbor pro odborné vzdělávání (VECs), ETBs spravují a provozují střední školy, vysoké školy, vírospovinné národní komunity, školy a řadu dospělých, vzdělávací a výcvikové centra, která poskytují vzdělávací a výcvikové programy. Existuje 16 Vzdělávací a výcvikové rady, které spravují a provozují více než 700 vzdělávacích a výcvikových míst, včetně: • 260+ středních škol (seznam škol a center lze nalézt na http://www.etbi.ie/) • přibližně 450 vzdělávacích a výcvikových center • 19 výcvikových center • 27 národních škol společenství ETB školy budou konzultovat s členy panelu a vyberou nejvhodnější členy (členy) na základě následujících kritérií: 1. Vhodnost navrhovaných eKnih pro výukový program. 2. Zákaznická služba a podpora 3. Možnost dodávky/transferu soft kopií knih na zařízení studentů 4. Nakonec náklady Zapsání do panelu neznamená udělení smlouvy, ani neznamená, že bude udělena nějaká smlouva.
Kódy CPV
Dokumenty a podání
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Související zakázky
Írország – Oktatási és képzési szolgáltatások – CFT to establish a single suppler Framework Agreement For the Provision of a Masters in Software Design with Artificial Intelligence
Technology Ireland ICT SkillnetIrskoEducation and training servicesHigher education servicesAdult and other education servicesDeadline za 8 dnůPublikováno 26. 8. 2026
Írország – Felsőoktatási szolgáltatások – PIF 308/26 Single Operator Framework Concession for Academic Gowning Services for Atlantic Technological University
Atlantic Technological UniversityIrskoHigher education servicesSpecial clothing and accessoriesSpecial clothingDeadline za 26 dnůPublikováno 26. 8. 2026
Írország – Egyetemi szintű felnőttoktatási szolgáltatások – RFT for the Provision of a Single Academic Partner for Officer Education Pathways Courses
Irish Defence Forces_1144IrskoAdult-education services at university levelManagement training servicesPersonal development training servicesDeadline za 21 dnůPublikováno 24. 8. 2026
Írország – Oktatási és képzési szolgáltatások – Call for Tender (CFT) for The Provision of Contracted Training Services for Cork Education and Training Board (Cork ETB) in Seven (7) Lots
Cork Education and Training BoardIrskoEducation and training servicesHigher education servicesAdult and other education servicesDeadline za 23 dnůPublikováno 24. 8. 2026