Irsko – Technické a praktické středoškolské vzdělávání – 2024/36 - Readvertisement Year 3 of Panel for suitable Service Providers for the provision of Welding Training Courses and Demonstrations in 8 Lots
Popis
LMETB založil panel pro vhodné poskytovatele služeb pro poskytování kurzu a demonstračních zkušeností svařování v 8 lotech dne 4. července 2024. Tento panel bude běžet 3 roky až do 3. července 2027 a je otevřen pro žádosti během tohoto období. Panel bude každoročně znovu oznamován. Cílem tohoto panelu je umožnit AMTCE vybrat dostatečně kvalifikované poskytovatele služeb, kteří budou moci dodávat vzdělávací programy, z nichž mohou být vybráni k účasti na mini soutěži pro udělení smlouvy na návrh, demonstraci, vývoj, přizpůsobení, akreditaci a dodávku vzdělávacích programů, jakmile vzniknou konkrétní potřeby. LMETB zveřejňuje na eTenders všechny své známé, identifikované, potenciální programy, kategorie kurzů, které byly identifikovány nebo prováděny dříve. Tato veřejná soutěž bude rozdělena do lotů, jak je popsáno v dokumentech k tendru. Žadatelé mohou podat žádost o jeden nebo více lotů. Nebude omezení na počet lotů, na které můžete podat žádost, pokud splňujete kritéria udělení. Panel bude pro každý lot založen s minimálně jedním poskytovatelem, předpokládá se, že tento počet splňuje minimální kritéria a pravidla. Žádosti budou přijímány e-mailem na adresu [email protected] s následujícím předmětem: Žádost o členství v panelu pro poskytování kurzů a demonstračních zkušeností se svařováním.
Kódy CPV
Dokumenty a podání
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Související zakázky
Írország – Felsőoktatási szolgáltatások – PIF 308/26 Single Operator Framework Concession for Academic Gowning Services for Atlantic Technological University
Atlantic Technological UniversityIrskoHigher education servicesSpecial clothing and accessoriesSpecial clothingDeadline za 23 dnůPublikováno 26. 8. 2026
Írország – Oktatási és képzési szolgáltatások – CFT to establish a single suppler Framework Agreement For the Provision of a Masters in Software Design with Artificial Intelligence
Technology Ireland ICT SkillnetIrskoEducation and training servicesHigher education servicesAdult and other education servicesDeadline za 5 dnůPublikováno 26. 8. 2026
Írország – Egyetemi szintű felnőttoktatási szolgáltatások – RFT for the Provision of a Single Academic Partner for Officer Education Pathways Courses
Irish Defence Forces_1144IrskoAdult-education services at university levelManagement training servicesPersonal development training servicesDeadline za 18 dnůPublikováno 24. 8. 2026
Írország – Oktatási és képzési szolgáltatások – Call for Tender (CFT) for The Provision of Contracted Training Services for Cork Education and Training Board (Cork ETB) in Seven (7) Lots
Cork Education and Training BoardIrskoEducation and training servicesHigher education servicesAdult and other education servicesDeadline za 20 dnůPublikováno 24. 8. 2026