Irsko – Řidičské zkoušky – ET2604 - Provision of Driver Theory Test and National Driver Licence Services
Popis
Cesta bezpečnosti (Úřad) je zodpovědná za poskytování služeb Teoretické zkoušky řidiče (TZR) v Irsku, prostřednictvím kterých Úřad zajišťuje, že všichni budoucí řidiči prokazují základní znalosti pravidel silničního provozu, rizikové vnímání, vědomí nebezpečí a bezpečné řízení jako součást procesu udělování řidičských oprávnění. Úřad je také zodpovědný za poskytování Národní služby řidičských oprávnění (NDLS) v Irsku. NDLS je zodpovědná za poskytování učebních povolení a řidičských oprávnění v Irsku, včetně vydávání, obnovení, změny kategorie, náhrady a výměny žádostí o zahraniční oprávnění. Úřad se chystá zprostředkovat dodavatele, který bude poskytovat služby TZR a NDLS na základě nového plně integrovaného smlouvy, přičemž tato integrovaná transformace služeb bude podpořena technologickým řešením, které má za cíl integrovat, zjednodušit a zlepšit přístup k online službám s vylepšeným registračním a žádostním zážitkem zákazníka. Dodavatel bude zodpovědný za poskytování služeb pro dodávání všech druhů teoretických zkoušek řidičů a řidičských oprávnění a učebních povolení v Irsku. V rámci této integrované smlouvy o službách TZR a NDLS bude také požadavek na konsolidovanou síť nemovitostí Úřadu. Každé centrum bude integrovat obě služby TZR a NDLS, což jim umožní fungovat z jedné kombinované zařízení. Zajímavé strany by měly poznat, že výroba karet řidičských oprávnění a učebních povolení (včetně poskytování karet tachografů a může také zahrnovat certifikáty profesionální způsobilosti nebo karty schválených instruktorů řidičů) zůstane samostatnou smlouvou a bude zprostředkována prostřednictvím samostatného procesu veřejného zakázání. Požadavkem služeb v rámci integrované smlouvy TZR a NDLS bude následná integrace s touto samostatnou smlouvou o výrobě karet. Proces bude prováděn na základě předpisů o udělení koncesních smluv a bude podobný postupu konkurzní dialogu s etapou předkvalifikačního dotazníku, následovanou pozvánkou k účasti na konkurzním dialogu pro vybrané kandidáty, jak je dále uvedeno níže.
Kódy CPV
Dokumenty a podání
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Související zakázky
Írország – Felsőoktatási szolgáltatások – PIF 308/26 Single Operator Framework Concession for Academic Gowning Services for Atlantic Technological University
Atlantic Technological UniversityIrskoHigher education servicesSpecial clothing and accessoriesSpecial clothingDeadline za 23 dnůPublikováno 26. 8. 2026
Írország – Oktatási és képzési szolgáltatások – CFT to establish a single suppler Framework Agreement For the Provision of a Masters in Software Design with Artificial Intelligence
Technology Ireland ICT SkillnetIrskoEducation and training servicesHigher education servicesAdult and other education servicesDeadline za 5 dnůPublikováno 26. 8. 2026
Írország – Egyetemi szintű felnőttoktatási szolgáltatások – RFT for the Provision of a Single Academic Partner for Officer Education Pathways Courses
Irish Defence Forces_1144IrskoAdult-education services at university levelManagement training servicesPersonal development training servicesDeadline za 18 dnůPublikováno 24. 8. 2026
Írország – Oktatási és képzési szolgáltatások – Call for Tender (CFT) for The Provision of Contracted Training Services for Cork Education and Training Board (Cork ETB) in Seven (7) Lots
Cork Education and Training BoardIrskoEducation and training servicesHigher education servicesAdult and other education servicesDeadline za 20 dnůPublikováno 24. 8. 2026