Přeskočit na obsah
Zpět na vyhledávání

Francie – Dobrovolné nemocenské pojištění – Contrat groupe assurance complémentaire santé du personnel de la Caisse de Mutualité Sociale Agricole Ardèche Drôme Loire (MSA ADL) (Salariés et ayants droit).

MSA ARDECHE DROME LOIRE ( MSA ADL)FranciePublikováno 27. 4. 2026
Není uveden žádný deadline

Popis

Smlouva o pojištění "Doplnkové Zdravotní" uzavřená podle postupku s vyjednáváním (článek L2124-3 a články R2124-3 4e, R2161-12 až R2161-20 zákona o veřejných zakázkách) a, v daném případě, na základě vyhlášky ze dne 19. července 2018, která upravuje smlouvy organizací sociálního zabezpečení. Postup se skládá ze dvou odlišných fází v souladu s články R2144-8, R2144-9, R2161-12 až R2161-20 zákona o veřejných zakázkách, a to: 1. 1. FÁZE: výzva k podání nabídek, jejímž cílem je sestavit seznam kandidátů, kteří budou povoleni předložit nabídku ve druhé fázi. V rámci tohoto postupu zakazatel neomezuje počet nabídek povolených ve druhé fázi. Datum a čas odevzdání nabídek: 28. 05. 2026 do 16. hodiny. 2. 2. FÁZE: konzultace, jejímž cílem je vybrat nabídku. Kandidáti vybraní v první fázi obdrží dopis s výzvou k podání nabídky, který určuje podmínky přístupu ke dokumentům konzultace, které budou k dispozici přímo elektronickou cestou (stahovatelné na Platformě: "achatpublic.com") a na jejich základě budou pozváni k předložení nabídky, která musí být předána do data a času uvedeného v předchozím dopise. Po přijetí a analýze nabídek bude zakazatel vyjednávat s uchazeči. V případě tohoto zakázky bude kandidát, a poté dodavatel, poskytovatelem. Společné pojištění je povoleno. Kandidáti mohou podávat nabídky ve formě společného sdružení, v souladu s ustanoveními Okružníku ze dne 24. prosince 2007 týkajícího se uzavírání veřejných zakázek na pojištění. V případě sdružení je zástupce odpovědný.

Kódy CPV

Voluntary health insurance services

Dokumenty a podání

AI shrnutí
Přihlásit se pro AI shrnutí

Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.

Související zakázky