Francie – Pronájem nákladních automobilů s řidičem – Prestations de location de véhicules avec chauffeurs livreurs pour le transport et la livraison des repas à destination des enfants des écoles de ALSH de la Ville de Montpellier
Popis
- Jedna část výkonů je uzavřena jako obyčejná smlouva a je odměňována celkovou a pevnou cenou. Týká se výkonů definovaných v CCTP.
- Druhá část je uzavřena jako rámcová smlouva s maximem podle čl. L. 2125-1 1°, R. 2162-1 až R. 2162-6, R. 2162-13 a R. 2162-14 Zákona o veřejných zakázkách a je odměňována jednotkovými cenami. Týká se výkonů definovaných v čl. 7.4 CCTP a bude předmětem vydání objednávkových poukazů. Částky odhadované uvedené v RC jsou indikační a zahrnují všechny období prodloužení. Hlavní charakteristiky služeb stravování představují:
- 16 500 jídel k dodání na 88 místech ve městě Montpellier v pondělí, úterý, čtvrtek a pátek školních období.
- 2 500 jídel k dodání na 42 místech ve městě Montpellier ve středu a v dny školních prázdnin. Výkon zahrnuje dodávku v souladu s normami hygieny a bezpečnosti a ověřování množství a kvality (zejména teplotní měření) dodaných výrobků.
Kódy CPV
Dokumenty a podání
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Související zakázky
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Accord-Cadre de prestations de chargement et de déchargement et de transports de moyens de réalimentation en Corse.
EDF SAFrancieRoad transport servicesŽádná splatnost uvedenaPublikováno 03. 9. 2026
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Appel d’offres en vue des prestations d’excursions à la journée et de séjours organisés pour les « Animations de Temps Libre (ATL)» et l’« Accueil Collectif de Mineurs Sans Hébergement (ACMSH) » de la Commune de Carqueiranne
Commune de Carqueiranne (83)FrancieRoad transport servicesTravel servicesTravel agency, tour operator and tourist assistance servicesDeadline za 33 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Accord-cadre de transport de l'UNSS pour la MARTINIQUE, GUYANE et la REUNION
Union National du Sport Scolaire (UNSS)FrancieRoad transport servicesDeadline za 31 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Franciaország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Gestion et exploitation des services publics de transports non urbains de voyageurs du réseau Aléop en Sarthe
Région des Pays de la LoireFranciePublic road transport servicesRepair, maintenance and associated services related to roads and other equipmentDeadline za 56 dnůPublikováno 02. 9. 2026