Švýcarsko – Úrazové a nemocenské pojištění – Demande d'offres pour assurance de personnes LAA/LAAC/MAPG
Popis
Služby pro pojištění osob LAA/LAAC/MAPG Dokument „Oficiální služba informací, která byla správně vyplněna současným pojišťovatelem“, je třeba požádat u makléře Qualibroker Swiss Risk & Care, a to od 10. 7. 2026. Zadávající je vyzván, aby se s Qualibroker Swiss Risk & Care spojil prostřednictvím e-mailu: [email protected]. GIAP jako adjudikátní orgán v rámci veřejných zakázek a vzhledem k hranicím povinností, které je třeba přidělit, je povinen vyhlásit veřejnou soutěž podle pravidel veřejných zakázek pro výše uvedený trh. GIAP má za úkol zajistit dobrovolné kolektivní řízení mimo školní dobu pro žáky prvního stupně veřejné školy (od 4 do 12 let), čímž umožňuje rodičům harmonizovat rodinný a pracovní život. GIAP řídí řízení mimoškolní činnosti od roku 1994. Skupina byla založena zákonem o celodenním přijetí (LAJC) a je podřízena Asociaci obcí Ženeva (ACG). Řídí ji mezinárodní rada, jejíž členy tvoří jeden zástupce každé členové obce a čtyři zástupci státu. Členové obce skupiny hradí 80% nákladů. Zbývajících 20% pochází z finanční účasti rodičů v závislosti na jejich příjmu. Přibližně 2 801 zaměstnanců a zaměstnankyň je aktivních v rámci GIAP a v průměru řídí 28 555 dětí.
Kódy CPV
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Související zakázky
Svájc – Baleset- és egészségbiztosítási szolgáltatások – Ausschreibung Krankentaggeldversicherung von Psychiatrie Baselland per 01.01.2027
Psychiatrie Baselland (Qualibroker AG)ŠvýcarskoAccident and health insurance servicesDeadline za 47 dnůPublikováno 01. 9. 2026
Svájc – Baleset- és egészségbiztosítási szolgáltatások – Ausschreibung Personenversicherung
Zentralbibliothek Zürich, öffentliche StiftungŠvýcarskoAccident and health insurance servicesDeadline za 47 dnůPublikováno 01. 9. 2026
Svájc – Gépjármű-biztosítási szolgáltatások – Assurance Flotte véhicules à moteur
Loyco SA, Conseil en marchés publicsŠvýcarskoMotor vehicle insurance servicesDeadline za 26 dnůPublikováno 27. 8. 2026
Svájc – Egészségbiztosítási szolgáltatások – Appel d'offres pour l'Assurance Maladie Perte de Gain
Association Thaïs - La Maison des Champs (Loyco SA)ŠvýcarskoHealth insurance servicesDeadline za 34 dnůPublikováno 27. 8. 2026