Irsko – Vzdělávání a školení – 2024/37 - Readvertisement Year 3 of Panel for suitable Service Providers for the provision of Environmental and Energy Management Training Courses and Demonstration in 2 Lots
Popis
LMETB zřídila panel, z něhož bude vybírat vhodně kvalifikované poskytovatele služeb pro realizaci školících programů, z nichž mohou být vybráni poskytovatelé služeb k účasti v mini soutěži o udělení kontraktu na návrh, demonstraci, vývoj, přizpůsobení, akreditaci a realizaci školících programů, jakmile se objeví konkrétní potřeby. LMETB zveřejňuje všechny své známé, identifikované, potenciální programy, kurzy, které byly identifikovány a realizovány v minulosti. Tato veřejná soutěž bude rozdělena na Lots, jak je popsáno v dokumentech k tendru. Žadatelé mohou podat žádost pro jeden nebo více Lots. Neexistuje žádná omezení počtu Lots, pro které se můžete přihlásit, pokud splňujete kritéria udělení. Panel byl zřízen 12. července 2024 a bude fungovat 3 roky do 11. července 2027. Žádosti budou přijímány prostřednictvím e-mailu na [email protected] s následujícím předmětem: Application for Panel Membership for the provision of Environmental and Energy Management Training Courses and Demonstration in 2 Lots.
Kódy CPV
Dokumenty a podání
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Související zakázky
Írország – Felsőoktatási szolgáltatások – PIF 308/26 Single Operator Framework Concession for Academic Gowning Services for Atlantic Technological University
Atlantic Technological UniversityIrskoHigher education servicesSpecial clothing and accessoriesSpecial clothingDeadline za 26 dnůPublikováno 26. 8. 2026
Írország – Oktatási és képzési szolgáltatások – CFT to establish a single suppler Framework Agreement For the Provision of a Masters in Software Design with Artificial Intelligence
Technology Ireland ICT SkillnetIrskoEducation and training servicesHigher education servicesAdult and other education servicesDeadline za 8 dnůPublikováno 26. 8. 2026
Írország – Egyetemi szintű felnőttoktatási szolgáltatások – RFT for the Provision of a Single Academic Partner for Officer Education Pathways Courses
Irish Defence Forces_1144IrskoAdult-education services at university levelManagement training servicesPersonal development training servicesDeadline za 21 dnůPublikováno 24. 8. 2026
Írország – Oktatási és képzési szolgáltatások – Call for Tender (CFT) for The Provision of Contracted Training Services for Cork Education and Training Board (Cork ETB) in Seven (7) Lots
Cork Education and Training BoardIrskoEducation and training servicesHigher education servicesAdult and other education servicesDeadline za 23 dnůPublikováno 24. 8. 2026