Francie – Spektroskopické přístroje – Fourniture de systèmes actifs et passifs de mesure in situ de la fluorescence chlorophyllienne et de la réflectance des couverts végétaux, leur installation et leur mise en service sous forme d’un réseau multisites de mesure de proxy-détection pour l’ESE du CNRS
Popis
V rámci spolupráce mezi ESE a LMD se ESE vybavuje čtyřmi přístroji pro in situ teledetekci ke měření aktivní a pasivní fluorescencí chlorophyllu a odrazivosti vegetačního pokryvu, označovanými jako SILI-Fluo (Sun Induced and LED Induced Fluorescence), které budou oběma laboratořemi využívány v rámci jejich společných vědeckých projektů. Jedná se o smlouvu s trančemi uzavřenou za pevný celkový cenu za všechny v dokumentu smlouvy uvedené služby, které jsou rozděleny následovně:
• Tranč firmní (TF): Dodání jednoho přístroje pro in situ teledetekci fluorescencí chlorophyllu vegetačního pokryvu s jeho asociačními počítačovými nástroji
• Tranč volitelná (T0): Dodání tří přístrojů pro in situ teledetekci fluorescencí chlorophyllu vegetačního pokryvu s nastavením automatického zpracování všech dat
Služby zahrnují alespoň:
• Pro firmní tranč: o Výroba, dodání, instalace a spuštění prototypu (SILI-Fluo 1.1) o Testování a kalibrace tohoto prototypu o Instalace tohoto prototypu na experimentálním místě Barbeau-Fontainbleau o Dodání počítačových nástrojů pro sledování v reálném čase a zpracování surových dat
• Pro volitelnou tranč: o Výroba a spuštění tří přístrojů (SILI-Fluo 2.1, 2.2 a 2.3) o Testování a kalibrace těchto přístrojů o Instalace těchto přístrojů na třech ekosystémových stanicích o Nastavení automatického zpracování všech dat sítě měření
Služby nezařazují dodávku surových materiálů, spotřebních materiálů a výrobků na zakázku. Tyto budou poskytnuty ESE dodavateli. Podrobný popis služeb a jejich technických a funkčních specifikací je uveden v dokumentu CCTP a jeho přílohách. Rozpočet určený pro zakazatele pro tento kontrakt je:
• 67 000 EUR bez DPH pro firmní tranč
• 89 000 EUR pro volitelnou tranč
Kódy CPV
Dokumenty a podání
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Související zakázky
Franciaország – Spektroszkópiai berendezések – Jouvence EA-GC-IRMS analyse isotopique
CNRSFrancieSpectroscopy devicesDeadline za 2 dnyPublikováno 03. 9. 2026
Franciaország – Radioterápiás eszközök és kellékek – FOURNITURE D’EQUIPEMENTS ET LOGICIELS DE RADIOTHERAPIE ET PRESTATIONS ASSOCIEES
GIP RESAHFrancieRadiotherapy devices and suppliesMedical software packageFinancial and insurance servicesDeadline za 51 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Franciaország – Gyógyszerészeti termékek – APPEL D’OFFRES POUR LES PROCEDURES DE CARDIOLOGIE INTERVENTIONNELLE ET SERVICES ASSOCIES: FOURNITURE DE DISPOSITIFS MEDICAUX ET DISPOSITIFS MEDICAUX IMPLANTABLES POUR ANGIOPLASTIE CORONAIRE ET CARDIOLOGIE STRUCTURELLE - Groupement de coopération sanitaire entre les Hospices Civils de Lyon - le Centre Hospitalier de Nord-Ouest Villefranche et le Centre Hospitalier de Fleyriat
HOSPICES CIVILS DE LYON-GHT VAL RHONE CENTREFranciePharmaceutical productsAngiography suppliesAngioplasty suppliesDeadline za 33 dnůPublikováno 02. 9. 2026
Franciaország – Gyógyszerészeti termékek – DMUUNSS : Fourniture de Dispositifs Médicaux à Usage Unique Non Stériles et Stérilisation au profit du GCS Nouvelle-Aquitaine
CHU BORDEAUXFranciePharmaceutical productsMedical consumablesDeadline za 30 dnůPublikováno 02. 9. 2026