Irsko – Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby – Request for Tender to establish Dynamic Panel for the provision of Venue Hire and Venue Hire with Catering Services for Administration Offices, Schools and Centres under the auspices of KCETB
Popis
V souhrnu, KCETB chce zřídit NOVÉ dynamické panelové uspořádání pro poskytování pronájmu místností a pronájmu místností s cateringovými službami pro správní kanceláře, školy a centra pod záštitou Kilkenny a Carlow Education and Training Board. Rozsah požadovaných služeb bude sahat od samostatného pronájmu místností až po pronájem místností s cateringovými službami na místě. Počáteční datum uzavření pro zřízení panelu je čtvrtek 4. června 2026 v 12. hodin (irský standardní čas). Jakmile bude panel zřízen, noví dodavatelé budou moci požádat o zařazení do panelového uspořádání po celou dobu trvání DPS. Jedná se o NOVÝ dynamický panel pro KCETB. Všichni stávající členové panelu MUSÍ znovu požádat, pokud chtějí být zvažováni pro zařazení na tento nový panel.
Kódy CPV
Dokumenty a podání
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Související zakázky
Írország – Étkezdei és élelmezési szolgáltatások – RFT for the provision of Catering and Hospitality Services for Longford Government Buildings, Ballinalee Road, Longford, Co. Longford
Department of Social Protection_349IrskoCanteen and catering servicesCanteen servicesCanteen management servicesDeadline za 29 dnůPublikováno 02. 9. 2026
Írország – Szállodaipari, éttermi és kiskereskedelmi szolgáltatások – P21114 T1 Atrium Foodvenience
daa plcIrskoHotel, restaurant and retail trade servicesCoffee, tea and related productsFood, beverages, tobacco and related productsŽádná splatnost uvedenaPublikováno 02. 9. 2026
Írország – Élelmezési szolgáltatások – The provision of Concession Catering Services and operation of the Catering Facilities and including the Operation of the Retail Facility at Belvedere House Gardens and Park Mullingar Co Westmeath
Westmeath County CouncilIrskoCatering servicesCanteen and catering servicesCatering services for other enterprises or other institutionsDeadline za 27 dnůPublikováno 01. 9. 2026
Írország – Szállodaipari szolgáltatások – P20861 OEJU Tender for a short term hotel operator at existing Dublin airport Maldron hotel
daa plcIrskoHotel servicesHotel accommodation servicesOther hotel servicesDeadline za 11 dnůPublikováno 16. 8. 2026