Zpět na vyhledávání
Tato výzva vypršela.
Francie – Výzkumné, hydrografické, oceánografické a hydrologické nástroje a přístroje – DEVELOPPEMENT ET ACHAT D’UN CAPTEUR OCEANOGRAPHIQUE (ATLAS)
CNRSFranciePublikováno 20. 7. 2026
Deadline uplynulPopis
Tato výzva k podání nabídky se týká dodávky pH senzoru určeného pro měření v mořském prostředí na podvodním glajdere typu SeaExplorer (ALSEAMAR).
Kódy CPV
Surveying, hydrographic, oceanographic and hydrological instruments and appliances
Dokumenty a podání
AI shrnutí
Přihlásit se pro AI shrnutíContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Související zakázky
Franciaország – Spektrométerek – MARCHE PUBLIC PORTANT SUR L'ACQUISITION D'UN SPECTROMÈTRE D'ABSORPTION INFRAROUGE
CNRS - DR17FrancieSpectrometersLaboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)Deadline za 32 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Franciaország – Szintmérő berendezések – Optimisation des collectes en Apport Volontaire sur le territoire du SM SIROM Flandre Nord
SIROM Flandre NordFrancieLevel-measuring equipmentUrban solid-refuse collection servicesDeadline za 30 dnůPublikováno 01. 9. 2026
Franciaország – Kromatográfok – ACHAT D’UNE CHAINE DE CHROMATOGRAPHIE LIQUIDE DE HAUTE PERFORMANCE COUPLÉE À UN SPECTROMÈTRE DE MASSE TRIPLE QUADRIPOLAIRE POUR LABÉO
GIP LABEOFrancieChromatographsDeadline za 25 dnůPublikováno 31. 8. 2026
Franciaország – Mennyiségmérő műszerek – Acquisition d’un système de métrologie pour Laboratoire de Mécanique des Fluides et d’Acoustique – (UMR5509 - CNRS)
CNRS Rhône AuvergneFrancieInstruments for measuring quantitiesDeadline za 26 dnůPublikováno 31. 8. 2026