Francie – Zdravotnický spotřební materiál – N° 075-A : Fourniture de dispositifs médicaux des abords urologiques, digestifs et gynécologiques
Popis
Tento veřejné zakázání má za úkol dodávku standardních lékařských zařízení pro urologické, trávicí a gynekologické obory pro Univerzitní nemocniční sdružení Champagne, jehož příjemci jsou Centre Hospitalier Universitaire de Reims, Centre Hospitalier Léon Bourgeois de Châlons-en-Champagne, Centre Hospitalier Auban-Moët d’Epernay a Groupe Hospitalier Sud Ardennes (GHSA) Rethel-Vouziers. Zákazník se uskuteční ve formě rámcové dohody s objednávkovými formuláři podle 2. odstavce čl. R.2162-2 Kodexu veřejných zakázek, který se realizuje vydáním postupných objednávkových formulářů v podmínkách stanovených v čl. R.2162-13 a R.2162-14 Kodexu veřejných zakázek. Rámcová dohoda s objednávkovými formuláři je uzavřena bez minimálního, ale s maximálním objednávkovým formulářem. Odhadované a maximální roční množství jsou uvedeny v roční katalogu potřeb, který je připojen k Technickému katalogu zvláštních podmínek (Příloha č. 2 k TCTP), který je volně přístupný na webu https://www.marches-publics.gouv.fr. Roční maximální objem nesmí přesáhnout 400% objemu stanoveného aplikací jednotkových cen na odhadovaná množství. Zákazník je rozdělen do 68 položek, které jsou podrobně popsány v „Roční katalogu potřeb“ (Příloha č. 2 k Technickému katalogu zvláštních podmínek).
Kódy CPV
Dokumenty a podání
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Související zakázky
Franciaország – Spektroszkópiai berendezések – Jouvence EA-GC-IRMS analyse isotopique
CNRSFrancieSpectroscopy devicesDeadline za 3 dnyPublikováno 03. 9. 2026
Franciaország – Radioterápiás eszközök és kellékek – FOURNITURE D’EQUIPEMENTS ET LOGICIELS DE RADIOTHERAPIE ET PRESTATIONS ASSOCIEES
GIP RESAHFrancieRadiotherapy devices and suppliesMedical software packageFinancial and insurance servicesDeadline za 52 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Franciaország – Gyógyszerészeti termékek – APPEL D’OFFRES POUR LES PROCEDURES DE CARDIOLOGIE INTERVENTIONNELLE ET SERVICES ASSOCIES: FOURNITURE DE DISPOSITIFS MEDICAUX ET DISPOSITIFS MEDICAUX IMPLANTABLES POUR ANGIOPLASTIE CORONAIRE ET CARDIOLOGIE STRUCTURELLE - Groupement de coopération sanitaire entre les Hospices Civils de Lyon - le Centre Hospitalier de Nord-Ouest Villefranche et le Centre Hospitalier de Fleyriat
HOSPICES CIVILS DE LYON-GHT VAL RHONE CENTREFranciePharmaceutical productsAngiography suppliesAngioplasty suppliesDeadline za 34 dnůPublikováno 02. 9. 2026
Franciaország – Gyógyszerészeti termékek – DMUUNSS : Fourniture de Dispositifs Médicaux à Usage Unique Non Stériles et Stérilisation au profit du GCS Nouvelle-Aquitaine
CHU BORDEAUXFranciePharmaceutical productsMedical consumablesDeadline za 31 dnůPublikováno 02. 9. 2026