Německo – Stavební práce – UW Hölderlinstraße
Popis
Výstavba nového přepřeváděcího zařízení v Wiesbadenu, Hölderlinstraße
Popis projektu: V rámci plánované energetické přeměny hlavního města státu Wiesbaden plánuje společnost Stadtwerke Wiesbaden Netz GmbH výstavbu nového přepřeváděcího zařízení v Hölderlinstraße v Wiesbadenu.
Celková opatření: Výstavba přepřeváděcího zařízení, přibližně 1 850 m² BGF, včetně stavebních zařízení, fasády, technické infrastruktury a volných ploch. Ocelobetonová konstrukce s třemi podzemními podlažími a dvěma nadzemními podlažími. Budova bude postavená převážně pod zemí.
Termíny: Stavební povolení se očekává do 30. 3. 2026, již v prosinci 2025 podáno, začátek specializované hluboké stavby (již přiděleno) pro stavební jámu 02. 04. 2026, výzva k podání nabídky 14. 04. 2026, koncové datum nabídky 02. 06. 2026, plánované přidělení zakázky do 1. 7. 2026, předpokládaný začátek stavby 1. 9. 2026, dokončení stavby 21. 3. 2028, předání sw netz pro elektrický výstup 27. 6. 2028
Rozdělení výběrového řízení: Součástí přidělení jsou následující části:
Část 1: Budova včetně TGA (Specializovaná hluboká stavba pro stavební jámu je součástí samostatného výběrového řízení a není součástí tohoto výběrového řízení)
Část 2: Elektrické zařízení včetně kabeláže
110-kV přepínač v provedení bez SF6 se 6 poli (Dodávka provozního prostředí, koordinace a montáž AG, připojení pro AN)
Dva 110/20 kV přepínače s výkonem 50/63 MVA (Dodávka provozního prostředí AG, koordinace a montáž AN)
20-kV primární přepínač // DSS zařízení vzduchově izolované (Dodávka provozního prostředí, koordinace a montáž AG, připojení pro AN)
20-kV hvězdicová přepínač // ESS zařízení SF6-frei, plynově izolované (Dodávka provozního prostředí, koordinace a montáž AG, připojení pro AN)
Dva kusy 20-kV E cívky 52-520 A (DB) a 660 A (KB, 2h) (Dodávka provozního prostředí AG, koordinace a montáž AN)
Jeden kus zemní transformátor až 656 A (DB) a až 660 A (KB, 2h) (Dodávka provozního prostředí AG, koordinace a montáž AN)
20- a 110-kV ochranná a řídicí technika bude také dodána (Dodávka provozního prostředí AG, koordinace a montáž AN)
Vlastní spotřební zařízení AC a DC (Kompletní AN)
220 V DC bateriové zařízení (Kompletní AN)
Část 3: Zahradní a krajinářské stavby sestávající z výroby venkovních ploch, ohradní zařízení atd.
Kódy CPV
Dokumenty a podání
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Související zakázky
Németország – Tereprendezési munkák – Freianlagen Füssen
Stadt FüssenNěmeckoLandscaping workExcavating and earthmoving workBuilding demolition and wrecking work and earthmoving workDeadline za 30 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Németország – Szaniterszerelvény szerelése – Neubau Dreifeld-Sporthalle am Gymnasium Franziskaneum - LOS 23 -Sanitärinstallation
Stadt MeißenNěmeckoSanitary fixture installation workSports hall construction workDeadline za 33 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Németország – Fűtés, szellőzés és légkondicionálás szerelése – Polizeirevier Werdau, Erweiterung
Staatsbetrieb Sächsisches Immobilien- und Baumanagement, Zentrale, Zentralstelle Vergabe- und VertragsmanagementNěmeckoHeating, ventilation and air-conditioning installation workDeadline za 30 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Németország – Szaniterszerelési munka – Neubau von Erweiterungsanbauten an der Franziskus Schule - Abwasser-, Wasser-, Gasanlagen
Kreis ViersenNěmeckoSanitary worksPlumbing and drain-laying workDeadline za 30 dnůPublikováno 03. 9. 2026