Řecko – Činidla k určování krevních skupin – Αρ. Διακήρυξης 009/2026
Popis
Oznámení o mezinárodním otevřeném elektronickém soutěži s kritériem udělení na nejvýhodnější nabídku z ekonomického hlediska na základě nejlepšího poměru kvalita-cena, pro dodávku „Reagencí a spotřebních materiálů pro provádění testů: a) krevní transfuze a b) speciálních testů srážení krve, se zdarma poskytnutým potřebným vybavením, metoda ceny za test“ (CPV 33696100-6 a 33696500-0), pro pokrytí potřeby nemocnice, na tři (3) roky, celkový rozpočet 831.000,00 € včetně DPH a s možností prodloužení smluv o další dva (2) roky, celková odhadovaná hodnota 1.385.000,00 € včetně DPH (Číslo oznámení 009/2026 a/a EΣΗΔΗΣ 386594, 501162, 501169, 501170).
Kódy CPV
Dokumenty a podání
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Související zakázky
Görögország – Orvosi felszerelések – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΝΟΣ ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟΥ POWER TOOL
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ-ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ - ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ "ΔΙΑΛΥΝΑΚΕΙΟ"ŘeckoMedical equipmentsDeadline za 44 dnůPublikováno 31. 8. 2026
Görögország – Szívkoszorúér-protézisek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ¨"ΣΤΕΦΑΝΙΑΙΩΝ ΕΝΔΟΠΡΟΘΕΣΕΩΝ¨"
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ "ΠΑΝΑΓΙΑ Η ΒΟΗΘΕΙΑ"ŘeckoCoronary endoprosthesesDeadline za 40 dnůPublikováno 30. 8. 2026
Görögország – Elektroencefalográfok, EEG-készülékek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΩΡΛ ΚΑΙ ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΓΙΚΗΣ
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ"ŘeckoElectro-encephalographsSurgical laserDiagnostic devicesDeadline za 40 dnůPublikováno 30. 8. 2026
Görögország – Endoszkópiás és endosebészeti készülékek – «Προμήθεια Ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού του Νοσοκομείου Θείας Πρόνοιας «Η ΠΑΜΜΑΚΑΡΙΣΤΟΣ»
ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΙΑΣ ΠΡΟΝΟΙΑΣ «Η ΠΑΜΜΑΚΑΡΙΣΤΟΣ»ŘeckoEndoscopy, endosurgery devicesX-ray devicesBiomedical equipmentDeadline za 35 dnůPublikováno 30. 8. 2026