Zpět na vyhledávání
Tato výzva vypršela.
Lengyelország – Diagnosztikai készletek – Dostawa zestawów diagnostycznych do izolacji i wykrywania materiału genetycznego wirusów dla Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Gdańsku - 10 części
Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w GdańskuPolskoPublikováno 28. 5. 2026
Deadline uplynulPopis
Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów diagnostycznych do izolacji i wykrywania materiału genetycznego dla Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Gdańsku - 10 części
Kódy CPV
Diagnostic kits
Dokumenty a podání
AI shrnutí
Přihlásit se pro AI shrnutíContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Související zakázky
Lengyelország – Laboratóriumi reagensek – Dostawa odczynników, materiałów zużywalnych wraz z dzierżawą aparatów do automatycznej izolacji oraz amplifikacji kwasu nukleinowego metodą REAL-TIME PCR
Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w KrakowiePolskoLaboratory reagentsDeadline za 11 dnůPublikováno 02. 9. 2026
Lengyelország – Gyógyszerészeti termékek – Dostawa produktu leczniczego - Prednisoloni hemisuccinas
Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w KrakowiePolskoPharmaceutical productsDeadline za 15 dnůPublikováno 02. 9. 2026
Lengyelország – Orvosi fogyóeszközök – NZP.271.123.2026 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę wyrobów medycznych dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 10 000 000 Euro.
Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w ŁodziPolskoMedical consumablesDeadline za 26 dnůPublikováno 02. 9. 2026
Lengyelország – Laboratóriumi reagensek – Dostawa odczynników do wykonywania testów genetycznych met. RT-PCT multiplex wraz z dzierżawą analizatora
5 Wojskowy Szpital Kliniczny z Poliklinika SP ZOZ w KrakowiePolskoLaboratory reagentsAnalysersDeadline za 8 dnůPublikováno 02. 9. 2026