Francie – Elektrické součásti a příslušenství – Fourniture de Boîte sous trottoir avec coffret C400/P200 pour le projet de renforcement, renouvellement et de créations d’ouvrages de ventilation tunnel – Programme 2026-2029
Popis
Tento výzva k podání nabídky se týká dodávky podchodu s krabicemi C400/P200 v souvislosti s projektem posílení, obnovy a výstavby tunelových větrání sítě metra a RER společnosti RATP. Jedná se o rámcovou smlouvu s objednávkami na pevné ceny a jednotkové ceny, které se skládají z minimálního a maximálního množství. Minimální množství je stanoveno na -20% nominální hodnoty a maximální množství na +50% nominální hodnoty. Nominální hodnota odpovídá množství za dodávku 48 podchodů, dvě služby (přesun, odborná znalost a pracovní síla) mimo dodávku, dodávku dokumentace s pozitivními testovacími zprávami pro pokus o zatížení a pro krabici, certifikáty o konformitě / normalizaci vydané nezávislým laboratořem, dodávku pokynů k instalaci na místě předpřipojeného podchodu a dodávku prototypu podchodu. Trvání rámcové smlouvy je stanoveno na maximálně sedmdesát dva (72) měsíců od data uvedeného v Objednávce na dodávku a služby (OLS) na zahájení trhu, nebo, pokud není uvedeno takové datum, od data zahájení prvního OLS objednávky. Počáteční doba trvání trhu je 48 měsíců. Může být prodloužena 2x na výroční datum podpisu tichou prodloubou na maximálně dvanáct (12) měsíců. Předpis těchto služeb se provádí prostřednictvím Objednávky na dodávku a služby (OLS), která definuje obsah, lhůty a omezení realizace. Služby zahrnuté v rámci rámcové smlouvy na náklady Zadavatele jsou popsány v CCTP a jsou zejména: • Dodávka dokumentace, • Dodávka pokynů k instalaci na místě, • Dodávka prototypu, • Sériová dodávka podchodů, • Technická služba na místě (pouze v obci Paříž). Kabelové krabice K27 (nebo nová referenční hodnota v době podpisu smlouvy) budou dodány společností RATP. Rámcová smlouva obsahuje povinnost výsledku s ohledem na omezení a požadavky společnosti RATP.
Kódy CPV
Dokumenty a podání
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Související zakázky
Franciaország – Villamos gépek, készülékek, berendezések és fogyóeszközök; világítás – Fourniture de cellule HTA 24kV-2500A-20kA sans SF6 ou dont le PRP <1000
Enedis SAFrancieElectrical machinery, apparatus, equipment and consumables; lightingŽádná splatnost uvedenaPublikováno 03. 9. 2026
Franciaország – Lámpa és világítási szerelvények – FOURNITURE DE CONSOMMABLES SCENIQUES - 2027-2031
Toulouse MétropoleFrancieLamps and light fittingsDeadline za 31 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Franciaország – Villamos, elektromechanikus és elektrotechnikai kellékek – Fourniture d’assemblages de piles lithium et batteries lithium-ion
IfremerFrancieElectronic, electromechanical and electrotechnical suppliesBatteriesŽádná splatnost uvedenaPublikováno 02. 9. 2026
Franciaország – Villamos gépek, készülékek, berendezések és fogyóeszközök; világítás – Etude, fourniture et installation d'un variateur
EDF SAFrancieElectrical machinery, apparatus, equipment and consumables; lightingŽádná splatnost uvedenaPublikováno 02. 9. 2026