Zpět na vyhledávání
Portugalsko – Architektonické, technické a plánovací služby – Procedimento de Concurso Público Internacional para a aquisição do Serviço de conceção para a elaboração do projeto do multiusos das Lajes do Pico
Município das Lajes do PicoPortugalskoPublikováno 02. 2. 2026
Není uveden žádný deadlinePopis
Veřejná mezinárodní soutěž na získání služeb pro návrh projektu na víceúčelové zařízení na Lajes do Pico. 1. V pracích na návrh, které mají být předloženy, musí být, mimo jiné, dodány popisná a zdůvodňující zpráva, funkční organizační schéma, plány všech pater, situační plán, řezy a dvě trojrozměrné obrázky exteriéru a dvě obrázky hlavních vnitřních prostorů, a to zejména auditoria.
Kódy CPV
Architectural, engineering and planning services
Dokumenty a podání
AI shrnutí
Přihlásit se pro AI shrnutíContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Související zakázky
Portugália – Mérnöki tanulmány – Elaboração de Projeto de Execução - EN229 - VILAROUCO (KM0+000) E PENEDONO (KM15+480) - REABILITAÇÃO
Infraestruturas de Portugal, SAPortugalskoEngineering studiesDeadline za 40 dnůPublikováno 02. 9. 2026
Portugália – Építési munka felügyelete – VR1 - VIA RÁPIDA RIBEIRA BRAVA / MACHICO. REFORMULAÇÃO DO NÓ DE SANTO ANTÓNIO E ACESSOS. FISCALIZAÇÃO
Secretaria Regional de Equipamentos e InfraestruturasPortugalskoSupervision of building workDeadline za 31 dnůPublikováno 02. 9. 2026
Portugália – Épületek mesterséges és természetes világításával kapcsolatos mérnöki szolgáltatások – FORNECIMENTO, INSTALAÇÃO, MANUTENÇÃO E DESMONTAGEM DAS ILUMINAÇÕES DE NATAL DO MUNICÍPIO DA MAIA 2026
Município da MaiaPortugalskoArtificial and natural lighting engineering services for buildingsDeadline za 28 dnůPublikováno 01. 9. 2026
Portugália – Építési munka felügyelete – 03/ABR/2026 - AQUISIÇÃO DE SERVIÇOS PARA A FISCALIZAÇÃO E COORDENAÇÃO DE SEGURANÇA E SAÚDE NA EMPREITADA DE CONSTRUÇÃO DA CENTRAL HIDROELÉTRICA DA BARRAGEM DO ROXO
Associação de Beneficiários do RoxoPortugalskoSupervision of building workDeadline za 25 dnůPublikováno 01. 9. 2026